ارزهای دیجیتال

تیم دریپر با پیش بینی 250000 دلاری بیت کوین ایستاده است، در اینجا دلیل آن است

تیم دریپر، سرمایه‌دار خطرپذیر، حتی در این مدت همچنان از بیت‌کوین حمایت می‌کند. دراپر که مبشر بیت کوین بوده است چندین بار گفته است که انتظار دارد دارایی دیجیتال شش رقمی شود و بار دیگر از فرصت استفاده کرده و پیش بینی های خود را دو برابر کرده است.

بیت کوین به 250000 دلار می رسد

در یک مصاحبه تیم دریپر با بلومبرگ گفت که انتظار دارد قیمت بیت کوین در واقع به 250000 دلار برسد. استدلال او در پشت این موضوع این بود که بیت کوین واقعاً هنوز وارد خرید خرده فروشی نشده است. به گفته دریپر، او معتقد است که وقتی این اتفاق بیفتد، بیت کوین قیمت 250000 دلاری و احتمالاً حتی بالاتر را خواهد دید.

دراپر با هشدار به کراوات نماد بیت کوین، به این واقعیت اشاره می‌کند که زنان 80 درصد از کل مخارج خرده‌فروشی را کنترل می‌کنند و این جمعیت جمعیتی است که این پذیرش را هدایت می‌کند. او توضیح می‌دهد که مشارکت زنان در این فضا قبلاً رو به افزایش بود و از هر ۶ کیف پول BTC، ۱ مورد متعلق به زنان بود. سپس هنگامی که زنان شروع به استفاده از پرداخت های بیت کوین برای مخارج خرده فروشی خود مانند غذا، سرپناه و لباس می کنند و خرده فروشان برای کسب سود بیشتر به سمت بیت کوین حرکت می کنند، دراپر انتظار دارد قیمت بیت کوین به سرعت به 250000 دلار برسد.

این اولین باری نیست که Draper پیش بینی 250000 دلار بیت کوین را ارائه می کند. اگرچه او این بار جدول زمانی ارائه نکرد، اما قبلا گفته بود که انتظار دارد دارایی دیجیتال در اواسط سال 2023 به این قیمت برسد. دریپر همچنین در همان مصاحبه گفت که بیشتر ثروت خود را در رمزارز نگهداری می کند.

بیت کوین هنوز هم قولش را می دهد

یک استدلال خوب برای آینده بیت کوین و امکان مشاهده قیمت های شش رقمی این واقعیت است که ارز دیجیتال هنوز نسبتا جوان است. تنها 12 سال طول کشید تا قیمت آن به 69000 دلار برسد و هر چند سال یکبار تقریباً سه برابر شده است.

اگر بیت کوین روند تاریخی خود را حفظ کند، بازار صعودی بعدی، علامت قیمت 200000 دلاری دور از ذهن نخواهد بود. سه برابر شدن بالاترین رکورد قبلی برای دوره بعدی، در واقع دارایی دیجیتال را کمی بالای 200000 دلار در بازار صعودی بعدی قرار می دهد.

در حال حاضر، بیت کوین در تلاش است تا از طریق بازار نزولی کنونی پایین بیاید. تا زمانی که کفی ایجاد نشود، باندی وجود ندارد که بازار بتواند یک رالی گاو نر دیگر را آغاز کند. ورشکستگی چندین بازیکن بزرگ نیز در این زمینه به دارایی دیجیتال کمکی نکرده است.

Featured image from Crypto Syringe, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا