ارزهای دیجیتال

تیتانو اولین سالگرد خود را جشن می گیرد و 10 درصد از کل عرضه را می سوزاند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

تیتانو اولین سالگرد خود را جشن می گیرد و 10 درصد از کل عرضه را می سوزاند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

صنعت کریپتو به دلیل سرعت سرسام آور و پروژه های موفقی که تنها چند ماه دوام دارند، شناخته شده است. پروژه‌های مالی غیرمتمرکز معمولاً عمر کوتاه‌تری دارند و اکثریت قریب به اتفاق آن‌ها فقط چند هفته زنده می‌مانند. این نقطه عطف شگفت انگیزی است که پروژه DeFi Titano با رسیدن به اولین سالگرد خود به آن دست یافته است. در جشن این رویداد، اهداف به دست آمده توسط پروتکل، نقاط عطف که تیتانو در طول مسیر جشن گرفته است و آنچه در آینده در راه است را تجزیه و تحلیل می کنیم.

در نوامبر 2021، ما در انتهای یکی از بزرگترین دوره‌های صعودی ارزهای دیجیتال قرار داشتیم. بیت کوین در حدود 60000 دلار بود، اتریوم در 4000 دلار بود و چندین پروژه جدید DeFi روزانه برای سرمایه گذارانی که مشتاق سرمایه گذاری بر روی وعده بازدهی باورنکردنی بودند راه اندازی می شد.

Titano Finance در 17 نوامبر 2021 به عنوان اولین پروتکل APY بالا ثابت شده با سهامداری و ترکیب خودکار راه اندازی شد. این یک پروژه کوچک متمرکز بر نوآوری و مزایای سرمایه گذار بود که هدف آن انقلابی در DeFi بود. با انتشار اخبار در مورد تیتانو، قیمت آن افزایش یافت و یکی از سریع‌ترین جوامع در حال رشد در DeFi را به دست آورد. بازاریابی شروع شد و به زودی برخی از برترین یوتیوبرهای رمزنگاری شروع به ارسال ویدیوهایی در مورد تیتانو کردند. کمی بعد، تیتانو تبدیل به داغ ترین پروژه در فضای DeFi شد.

تیتانو می‌دانست که ادامه موفقیت‌اش به ایجاد اکوسیستمی با موارد استفاده که درآمدزایی می‌کند و دارندگان جدید را جذب می‌کند، بستگی دارد. Titano PLAY اولین ابزار آن بود. PLAY راهی برای قفل کردن توکن های کاربران و کسب بازده کمتر برای پتانسیل بردن یک جایزه بزرگ ایجاد کرد. این مسابقه از نوع قرعه کشی تبلیغات گسترده ای دریافت کرد و اولین جایزه بزرگ 67479.66 دلاری بین سه برنده تقسیم شد. با بیش از 27000 دارنده تیتانو در آن زمان، اعتماد سرمایه گذاران همچنان رو به رشد بود. قرعه کشی دوم PLAY حتی تعداد بیشتری از دارندگان را جذب کرد. جایزه بزرگ 196529.68 دلاری بین 10 برنده تقسیم شد.

در 12 فوریه 2022، تیتانو با بیش از 40000 دارنده منحصر به فرد، رسماً از ارزش بازار 100 میلیون دلاری عبور کرد. این گواهی بر قدرت پروتکل و تیم تیتانو بود. کپی‌های این پروژه به طور مداوم ظاهر شدند و توجه بیشتری را به تلاش موفق جلب کردند. و در اواخر مارس 2022، تیتانو توانست به ارزش بازار بیش از 200 میلیون دلار و بیش از 65000 دارنده در جامعه دست یابد. قیمت توکن تیتانو در نهایت به بالای 0.2 دلار می رسد، ارزش بازار آن به بیش از 250 میلیون دلار می رسد و دارندگان توکن تیتانو از 83000 عبور می کنند.

در آوریل 2022، تیتانو با تکمیل ممیزی Certik و راه اندازی توکن Titano V2 به نقاط عطف کلیدی بیشتری دست یافت. آنها همچنین Certik Skynet را درگیر کردند و اجازه نظارت مداوم بر قراردادهای تیتانو را دادند.

در 23 آوریل 2022، رویدادهای ذکر شده در بالا با راه اندازی SWYCH، یک صرافی غیرمتمرکز، دنبال شد. SWYCH به تیتانو این امکان را داد تا از برترین پروتکل انباشتگی و ترکیب خودکار به ساخت یک اکوسیستم کامل بر روی زنجیره هوشمند بایننس، که به نفع دارندگان تیتانو و سایر پروتکل‌ها باشد، تبدیل شود.

در آن مرحله، تیتانو به ساخت اکوسیستم خود ادامه داد و به دنبال مشارکت استراتژیک برای تقویت آن بود. در 18 مه 2022، اولین همکاری بزرگ با BetSwirl، یک شرکت بازی‌سازی بلاک چین که با بازی‌های ساده‌ای که باعث ایجاد درآمد و کاهش تورم برای تیتانو می‌شود، انجام شد. تیتانو همچنین لاتاری تیتانو را در 6 ژوئن 2022 راه اندازی کرد. مانند یک بازی سنتی بخت آزمایی، تایتان ها بلیط هایی را با ترکیبات تصادفی 8 رقمی خریداری می کنند. کسانی که اعداد برنده دارند از تیتانو جوایزی دریافت می کنند.

نوآوری اصلی بعدی تیتانو TSP یا Titano Stable Pool بود که به دارندگان تیتانو این امکان را می‌دهد که توکن‌های $TITANO خود را برای پاداش در توکن‌های $BUSD به اشتراک بگذارند. بازده بر اساس حجم روزانه SWYCH پرداخت می شود. این حرکت دیگری بود به سمت تبدیل شدن $TITANO به یک توکن کاهش تورم با کاربرد بیشتر برای همه دارندگان. در مورد ابزار مفید، در 23 سپتامبر 2022، تیتانو اولین بازی خود را با نام Last Block عرضه کرد. Last Block یک بازی تاکتیکی DeFi است که در آن سعی می‌کنید تا آخرین بلوک را با خاموش شدن تایمر نگه دارید. اگر موفق به انجام این کار شوید، برنده یک جایزه نقدی بزرگ می شوید. پس از بازی اول، برنده 374 میلیون دلار TITANO به ارزش بیش از 60 هزار دلار دریافت کرد.

اخیراً، تیتانو SWYCH را با مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و موقعیت‌یابی جدید از جمله لانچ پد و انکوباتور ارتقا داده است. به روش واقعی تیتانو، SWYCH DEX با تبدیل شدن به اولین صرافی غیرمتمرکز فعال به دنبال نوآوری در صنعت DEX است. SWYCH با فهرست پروژه‌ها کار می‌کند تا به آنها در دستیابی به موفقیت بلندمدت کمک کند. این رویکرد همچنین برای سرویس‌های لانچ و انکوباتور آن نیز اعمال می‌شود. تیتانو همچنین توکن های بومی هر پروژه را می سوزاند و کمترین هزینه را در کسب و کار ارائه می دهد. نتیجه یک DEX است که انتظارات توسعه دهندگان پروژه را بازنویسی می کند.

در ابتدا، اجتناب ناپذیر بود که یک پروژه با کیفیت بالا برای اولین بار در لانچ پد SWYCH DEX راه اندازی شود. این Uniqo بود، یک پروژه ابتکاری DeFi که توکن Rebound خود را معرفی کرد. تیتانو که با Uniqo شریک است، پروژه را در طول فرآیند رشد و پشتیبانی کرد. این بسته شامل مشاوره در مورد راه اندازی پروژه، مدیریت فعالیت های بازاریابی و حتی ارائه 1 میلیون دلار به صورت BUSD برای راه اندازی Uniqo در SWYCH بود. این مقدار بالای نقدینگی به پشتیبانی قیمت توکن کمک می کند و نوسان قیمت را کاهش می دهد. راه اندازی بی عیب و نقص بود و توکن Uniqo در هفته اول 4 برابر افزایش قیمت داشت. تیم تیتانو در حال حاضر در حال بررسی و ایجاد چندین پروژه دیگر برای راه اندازی SWYCH در آینده بسیار نزدیک است.

در جشن اولین سالگرد تایتانو، این پروژه 10 درصد از کل عرضه توکن را سوزاند که بالغ بر 11 میلیارد توکن به ارزش 950 هزار دلار بود. این تصمیم تعهد تیم به رشد و پایداری بلندمدت را نشان داد. اما این تازه شروع کار است. با استفاده از موارد جدید و پس از مرحله بعدی در توسعه SWYCH، حتی گزینه های بیشتری برای ایجاد درآمد ممکن و در دسترس خواهد بود.

تیتانو در سال اول فعالیت های زیادی انجام داده است. چالش های جدید همیشه هر موفقیتی را به دنبال دارد و تیتانو بدون شک سهم خود را داشته است. هک‌ها و FUD هماهنگ‌شده‌ای در اطراف پروژه وجود داشته است، اما چیزی که ثابت مانده است تمرکز مداوم تیتانو بر رشد، نوآوری و جامعه‌اش است که مطمئناً یکی از وفادارترین و حامی‌ترین گروه‌ها در DeFi است.

طی 4 ماه گذشته، بازار کریپتو در حال کاهش بوده است و چالش هایی را برای تمام پروژه های مرتبط ایجاد کرده است. تقریباً هر توکن دچار استهلاک شدیدی شده است. اگرچه روزگار سختی است، اما اکثر کارشناسان موافقند که بازار صعودی حتی بزرگ‌تری به دنبال این بازار نزولی خواهد بود. پروژه‌های هوشمند از این زمان‌ها بهره می‌برند و تیتانو به ایجاد و ایجاد گزینه‌های کاربردی واقعی که در آینده نزدیک برای دارندگان سود خواهد برد، ادامه می‌دهد.

پروژه های زیادی نمی توانند یک سال در فضای رمزنگاری زنده بمانند، به خصوص با توجه به شرایط اخیر بازار. تیم تیتانو مصمم است به توسعه اکوسیستم خود ادامه دهد و متعهد است تا اطمینان حاصل کند که Swych و Titano برای سال‌های آینده به سنگ بنای DeFi تبدیل خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا