ارزهای دیجیتال

تو نگو! 60 درصد از مردم هنوز رمزنگاری را درک نمی کنند.

بر اساس یک نظرسنجی در سراسر جهان، نزدیک به 60٪ از مردم نمی توانند مفهوم کریپتو را درک کنند. اگرچه آنها با دارایی های رمزنگاری ناآشنا هستند، تعداد فزاینده ای از افراد اکنون به آرامی در حال تبدیل شدن به یک ارز دیجیتال هستند.

بر اساس یک نظرسنجی در سراسر جهان، نزدیک به 60٪ از مردم نمی توانند مفهوم کریپتو را درک کنند. اگرچه با دارایی‌های رمزنگاری‌شده آشنا نیستند، تعداد فزاینده‌ای از افراد اکنون به آرامی جذب سرمایه‌گذاری‌ها می‌شوند و با آن‌ها در اکوسیستم ارز مجازی و فضای بلاک چین درگیر می‌شوند.

گزارشی که اخیرا توسط شرکت تحلیل استراتژی مصرف‌کننده، تولونا منتشر شده است، خاطرنشان کرد که 57 درصد از پاسخ‌دهندگان به این نظرسنجی از ارزهای رمزنگاری‌شده آگاه بودند و آنها را پس از سهام، دومین رده معروف بازار سرمایه را به خود اختصاص داد.

با وجود دانش گسترده و گسترده پاسخ دهندگان، 10500 نفر از آنها که بین 18 تا 64 سال سن داشتند و از چهار منطقه و 19 بازار بودند، اعلام کردند که بر اساس نتایج این مطالعه نمی دانند که ارز دیجیتال چیست.

با این حال، حدود 42 درصد از کسانی که در فضای ارزهای دیجیتال شرکت کرده‌اند، می‌خواهند میزان دارایی‌های رمزنگاری خود را در طول شش ماه آینده افزایش دهند. علیرغم نوسانات فعلی در بازار کریپتو، حدود 81 درصد از شرکت‌کنندگان اعلام کرده‌اند که قصد دارند در شش ماه آینده درصد سرمایه‌گذاری خود را در ارزهای دیجیتال افزایش دهند یا حفظ کنند.

را

60٪ از مردم هنوز به اندازه کافی رمزگذاری را نمی دانند

حتی پس از بیش از یک دهه رشد و تعامل، بسیاری از مردم هنوز نمی توانند به طور کامل وزوز کریپتو را درک کنند. البته، درک تبلیغات برای یک سرمایه گذار، معامله گر یا علاقه مندان به ارزهای دیجیتال آسان تر است. با این حال، وقتی صحبت از عموم مردم می شود، هنگام بحث در مورد اینکه رمزارز واقعا چیست، شکاف هنوز بسیار گسترده است.

در واقع، کسانی که هیچ سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال انجام نداده‌اند، ادعا کرده‌اند که به طور کامل نمی‌دانند چه هستند و چه می‌کنند (32%) و امنیت کافی ندارند (28%).

با توجه به اینکه چگونه سودهای کوتاه مدت و بلندمدت بالقوه می تواند در بسیاری از شرکت کنندگان جلب شود، تقریباً نیمی از افراد مورد بررسی از سراسر جهان (42٪) در ابتدا سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را یک عمل خطرناک فرض کردند.

اقتصادهای نوظهور اعتماد به دارایی های دیجیتال را افزایش داده اند

افراد از بازارهای مختلف در حال توسعه نسبت به شرکت کنندگان از بازارهای بالغ، همچنان درک مطلوب تری از ارز دیجیتال و سرمایه گذاری های آن دارند. با این حال، در کشورهای ثروتمندتر، دارایی های بلاک چین و کریپتو با شک و تردید بیشتری نگریسته می شوند.

مردم به دلایل مختلف در صنعت کریپتو شرکت می کنند و دارایی های مجازی می خرند. دلایل شامل پتانسیل رشد پایدار بلندمدت (36٪)، گسترش سریع کوتاه مدت (35٪)، تنوع گسترده تر پرتفوی (30٪)، استفاده به عنوان روش های پرداخت برای خرید دیجیتال (25٪)، آزادی از دولت است. مقررات (11%)، امنیت و بیمه در برابر تجزیه دارایی های سنتی (16%)، و اضطراب عمومی در مورد از دست دادن (15%).

تصور رایج از رمزارز در بین عموم مردم هنوز مثبت است و بسیاری از خریداران احتمالی علاقه مند به تغییر به دنیای ارزهای دیجیتال هستند. این به ویژه در بازارهای در حال رشد در مناطق آمریکای لاتین و آسیا دقیق است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا