ارزهای دیجیتال

توکن Sirius در Bittrex راه‌اندازی می‌شود، پخت نقدینگی را در Tezos باز می‌کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

لوکزامبورگ، LU، 1 آگوست 2022، Chainwire

امروزه یکی از محبوب ترین صرافی های دیجیتال در جهان، Bittrex Global، اعلام کرد که صرافی اکنون توکن Sirius ($SIRS) را ارائه می دهد که توکن بومی آن است تزوس اکوسیستم نشانه‌ای است که به کاربران امکان می‌دهد به طور خودکار در پخت نقدینگی شرکت کنند، یک استخر نقدینگی غیرمتمرکز بین tez و tzBTC که در سطح پروتکل ایجاد شده است. این اعلامیه پس از یک دوره اکتشافی انجام شده توسط Bittrex از فوریه 2022 انجام شده است که ادغام و فهرست بندی بالقوه توکن های FA1.2 و FA2 در Tezos را تجزیه و تحلیل می کند.

توکن سیریوس اکنون سریع‌ترین راه را برای مشارکت فعال در پخت نقدینگی در تزوس ارائه می‌کند – با خرید توکن SIRS دلاری، خریداران می‌توانند بخشی از سهام استخر پخت نقدینگی تزوس را داشته باشند. پخت نقدینگی نوعی استراتژی معاملاتی DeFi است که در آن شرکت‌کنندگان دارایی‌هایی را برای پشتیبانی از یک پروتکل یا برنامه غیرمتمرکز تعهد می‌کنند.

با کشاورزی سنتی DeFi، می‌توان با توکن بومی یک برنامه DeFi پاداش دریافت کرد، که پاداش‌های بالقوه را به موفقیت یک پلت فرم متمرکز مرتبط می‌کند. با معرفی توکن Sirius، به کاربر با tez (XTZ)، توکن بومی بلاک چین تزوس، پاداش داده می‌شود که به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد تا با بلاک چین تزوس تعامل داشته باشند و نقدینگی آن را فراهم کنند و در توکن tez بومی خود پاداش دریافت کنند.

پیش از این، سپرده گذاری tez و ذوب tzBTC در استخر نقدینگی نیازمند مراحل متعددی برای تسهیل تراکنش بود. اکنون، کسب پاداش نقدینگی در اکوسیستم Tezos با خرید $SIRS مستقیماً از طریق Bittrex Global به دست می آید.

در جولای 2022، Bittrex Global tzBTC را معرفی کرد که قدرت بیت کوین را به عنوان یک توکن در بلاک چین تزوس ارائه می کند. توکن tzBTC را می توان در قراردادهای هوشمند استفاده کرد و بخشی از CPMM پخت نقدینگی است.

تزوس، یکی از پیشگامان فناوری اثبات سهام، یکی از شبکه های بلاک چین لایه یک اصلی است که از staking برای ایمن سازی شبکه خود استفاده می کند. این ویژگی ها برای برندها و مؤسساتی که در حال گسترش به بازارهای مالی غیرمتمرکز هستند، اطمینان و قابلیت پیش بینی را فراهم می کند.

اکوسیستم Tezos یک جامعه متنوع و پر جنب و جوش است که میزبان برنامه های امیدوارکننده DeFi مانند پروتکل کشاورزی عملکرد است. شما و صرافی غیرمتمرکز و پل EVM فراوانیو برندهای بزرگی مانند منچستر یونایتد، مک لارن ریسینگ، تیم ویتالیتی، گپ و غیره.

برای اطلاعات بیشتر در مورد توکن Sirius، کلیک کنید اینجا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Tezos، کلیک کنید اینجا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Bittrex Global، کلیک کنید اینجا.

###

درباره تزوس

تزوس پول هوشمندی است که معنای نگهداری و مبادله ارزش را در دنیای دیجیتالی متصل دوباره تعریف می کند. تزوس یک بلاک چین خود ارتقاء یافته و کارآمد برای اثبات سهام با سابقه اثبات شده، نوآوری های فردا را بدون اختلال در شبکه امروز به طور یکپارچه پذیرفته است. برای اطلاعات بیشتر، لطفا به www.tezos.com مراجعه کنید.

درباره Bittrex Global

Bittrex Global، امن ترین صرافی دارایی دیجیتال در جهان، به مشتریان خرده فروشی و سازمانی در سطح جهانی خدمات ارائه می دهد. Bittrex Global که متعهد به کمک به کاربران برای ایجاد ثروت است، خرید و تجارت بیش از 250 توکن را تسهیل می کند. این شرکت با استفاده از فناوری پیشرفته، پروتکل های امنیتی پیشرفته و استراتژی کیف پول چند مرحله ای الاستیک پیچیده، تجربه سطح بالایی را برای مشتریان حرفه ای و تازه کار فراهم می کند. Bittrex Global یک بازیگر کلیدی در پذیرش گسترده روش‌های امن و غیرمتمرکز برای ایجاد ثروت است، در حالی که مطابقت دارد و به مجموعه وسیعی از اقدامات نظارتی در سراسر جهان پایبند است.

مخاطب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا