ارزهای دیجیتال

توکن Orbs به عنوان شرکای Orbs با Megaton Finance به Orbit Bridge اضافه شد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع Cryptocurrency

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

توکن Orbs به عنوان شرکای Orbs با Megaton Finance به Orbit Bridge اضافه شد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع Cryptocurrency 3

پروژه Orbs با دو اعلامیه هیجان انگیز برای پایان سال 2022 به جریان اصلی نزدیک تر می شود. نشانه Orbs به تازگی به پل Orbit اضافه شده است، یک پروتکل ارتباطی بین زنجیره ای که 19 زنجیره مختلف از جمله TON (شبکه باز) را به هم متصل می کند. .

در اخبار مرتبط، Megaton Finance Orbs را به عنوان شریک رسمی راه اندازی DEX-AMM خود در TON معرفی کرده است. راه اندازی برنامه ریزی شده در ژانویه 2023 انجام خواهد شد. پیامد این مشارکت های مهم این است که توکن Orbs را می توان اکنون به بلاک چین TON متصل کرد. انتظار می رود استخرهای نقدینگی و توابع مبادله به زودی اضافه شوند.

ادغام گوی ها به پل مداری

موارد استفاده از نشانه Orbs قرار است به طور قابل توجهی افزایش یابد زیرا دارایی به پل Orbit اضافه شده است. Orbit Bridge که از Ozys، یک شرکت پیشرو در فناوری بلاک چین آمده است، از فناوری ارتباطات بین بلاک چین (IBC) برای فعال کردن ارتباطات بین بلاک چین های ناهمگن استفاده می کند.

ویژگی های کلیدی پل مداری عبارتند از:

  • ارسال داده های زنجیره ای متقابل (از جمله دارایی ها) بین زنجیره های ناهمگن
  • تأیید چند امضای امن و بی اعتماد از طریق مرجع غیرمتمرکز
  • فرآیند اجماع سریع و ایمن از طریق زنجیره مدار، بر اساس قرارداد هوشمند

بر اساس اطلاعات قابل تایید، پل Orbit بیش از 12 میلیارد دلار در کل حجم پل پردازش شده است. همچنین نزدیک به 200 میلیون دلار ارزش کل قفل شده (TVL) را نگه می دارد.

Orbit Bridge حدود 19 زنجیره مختلف را به هم متصل می کند و از حدود 85 توکن پشتیبانی می کند. آی تی اخیرا اعلام شده است پشتیبانی از شبکه باز (TON). با جدیدترین اضافه شده، توکن های Orbs برای اولین بار در زنجیره TON در دسترس خواهند بود.

تبدیل شدن به شریک راه اندازی رسمی مگاتون فاینانس

DEX-AMM مورد انتظار Megaton Finance در TON سرانجام در ژانویه 2023 راه اندازی خواهد شد و Orbs Network یکی از شرکای رسمی ناهار آن است. این بدان معناست که توکن Orbs در Megaton Finance فهرست می شود. علاوه بر سایر عملکردها، در استخرهای نقدینگی نیز حضور خواهد داشت.

در مسیر خود، Megaton Finance متعهد است که به عنوان پیوندی بین بلاک چین TON و اکوسیستم DeFi خدمت کند. برای رسیدن به این هدف، به زنجیره های لایه 1 مانند اتریوم نیز متصل می شود. این پروتکل به عنوان اولین پروتکل مالی مستقل در اکوسیستم TON عمل می کند و فرصت های کشاورزی بازدهی مانند سوآپ و سپرده های جفتی را فراهم می کند.

Megaton Finance به یک بازارساز خودکار (AMM) محدود نخواهد شد. در عوض، قصد دارد با ارائه ارتقاءهای لازم و ادغام با تلگرام در آینده نزدیک، به عنوان دروازه ای به وب 3.0 عمل کند.

Orbs حضور جامد در TON

گسترش Orbs به اکوسیستم TON به تازگی آغاز شده است. مطمئناً در آینده نزدیک تقویت خواهد شد. به عنوان یک زیرساخت L3، موارد استفاده جدید را برای پروتکل های اجرا شده در بالای شبکه باز (TON) پیاده سازی خواهد کرد. البته، اکوسیستم TON فضای کافی برای تطبیق فرصت‌های هیجان‌انگیز ادغام Orbs دارد.

در حال حاضر، دو سرویس مهم که از فناوری Orbs استفاده می کنند در TON راه اندازی شده است:

  • TON Minter – ابزار رسمی برای استقرار Jettons (توکن های alt) در TON است
  • تأیید کننده TON – یک برنامه منبع باز برای انتشار کد منبع تایید شده برای قراردادهای زنجیره ای در TON است

این فقط یک مسئله زمان است که حضور Orbs در TON به طور موثری مستحکم شود.

بسته بندی

پتانسیل TON برای پیشبرد پذیرش جریان اصلی فناوری بلاک چین هرگز مورد تردید نبوده است. آخرین ادغام Orbs با Orbit Bridge و Megaton Finance جایگاه مهمی را در شبکه TON به دست آورده است. Orbs احتمالاً به یکی از مشارکت کنندگان اصلی در اکوسیستم TON تبدیل می شود و از آخرین ادغام ها و ارتقاهای آتی آن حمایت می کند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا