ارزهای دیجیتال

توکن OKB در میان نوسانات بازار کریپتو، سود بیشتری را ثبت می کند

OKB، توکن بومی اکسچنج OKX، امروز در بازار کریپتو نزولی سودهای قابل توجهی را ثبت کرده است. توکن utility شاهد افزایش قیمت 4.63 درصدی در روز بود و بالاترین قیمت محلی 20.80 دلار را ثبت کرد. همچنین در نمودار هفتگی خود بیش از 11 درصد رشد کرد و به شرکت هایی مانند Toncoin و Trust Wallet Token پیوست تا بازار را در سود رهبری کند.

هیچ کاتالیزور مهمی برای افزایش OKB در روز وجود ندارد. با این حال، افزایش 20.32 درصدی در حجم معاملات نشان می دهد که کاربران کاملاً مشغول بوده اند. ممکن است ربطی به آن داشته باشد اطلاعیه صرافی از تعدیل ردیف های موقعیت سوآپ های دائمی و آتی آن.

علاوه بر این، OKX به شرکت هایی مانند بایننس پیوست تا یک صندوق بازیابی برای پروژه هایی که با نقدینگی دست و پنجه نرم می کنند، اعلام کند. این امر پس از آن صورت می‌گیرد که صرافی محبوب FTX با مشکلات نقدینگی مواجه شد که باعث شد کاربران را از دسترسی به منابع مالی خود محروم کند. اعلام صرافی عامل اصلی افزایش قیمت هفتگی OKB بود.

OKX بودجه بازیابی پروژه را اعلام کرد، OKB اجرای صعودی را آغاز کرد

اوایل این هفته، OKX قصد خود را برای ایجاد یک طرح 100 میلیون دلاری حمایت زیست محیطی از پروژه اعلام کرد. طبق این توییت، OKX با OKXChain و OKX Demo Day در این پروژه کار خواهد کرد. OKX قصد دارد به پروژه های با کیفیت بالا که در حال حاضر با مشکلاتی مانند نقدینگی دست و پنجه نرم می کنند، کمک کند. صرافی ارزهای دیجیتال معتقد است که برای کمک به مهاجرت یکپارچه پروژه ها ضروری است. علاوه بر این، در نظر دارد پروژه های واجد شرایط را پشتیبانی مالی، زیست محیطی و فنی برای کمک به آنها برای غلبه بر موانع ارائه دهد.

بایننس اعلام کرد سرمایه گذاری مشابهی در روز دوشنبه پس از شکست FTX که بازار کریپتو را به سمت پایین سوق داد. بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال جهان قصد دارد از پروژه صندوق بازیابی خود برای کمک به پروژه‌های موفق دیرینه خود برای بازیابی مشکلات نقدینگی استفاده کند.

جاستین سان، خالق Tron، و Huobi، یک صرافی ارزهای دیجیتال، صندوق بازیابی Binance را تأیید کردند. به گفته جاستین سان، به توسعه دهندگان و سازندگان در غلبه بر این مشکل کمک می کند. علاوه بر این، سایمون دیکسون، بزرگترین سهامدار سلسیوس، قصد دارد برای احیای این بخش به صندوق کمک کند. پس از اعلام OKX در 15 نوامبر، توکن OKB 8.74 درصد افزایش یافت. از آن زمان به صعود خود ادامه داده و توکن را به بالاترین سطح هفتگی جدید رسانده است.

قیمت OKB در حال حاضر 18.77 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت OKBUSD از TradingView.com

چگونه OKB در طول هفته نمایش داده شده است

قیمت OKB در روز گذشته با 4.63 درصد افزایش به 20.68 دلار رسیده است. این روند صعودی هفته گذشته را حفظ می کند و از 18.5 دلار به قیمت فعلی خود 11.39 درصد افزایش یافته است. بالاترین قیمت این سکه 44.01 دلار است که 53.17 درصد از قیمت فعلی بازار آن افزایش یافته است.

نمودار نوسانات قیمت و حرکت OKB را در هفته گذشته نشان می دهد. باندهای بولینگر به رنگ خاکستری نشان دهنده نوسانات تغییرات قیمت هفتگی آن است. هرچه عرض نوارها یا اندازه ناحیه خاکستری در هر زمان معین بیشتر باشد، نوسانات بیشتر است.

حجم معاملات OKB در 24 ساعت گذشته 20.32 درصد افزایش یافته است که نشان دهنده فعالیت های بالای معاملاتی است. این توکن همچنین جایگاه خود را در برابر بیت کوین و اتریوم حفظ کرده است. تا زمان نگارش، OKB به ترتیب 4.66% و 4.67% در برابر ارزهای دیجیتال برتر افزایش یافته بود.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا