ارزهای دیجیتال

توکن Mushe (XMU) در فاز دوم پیش‌فروش به‌عنوان نامشخص آینده کیهان (ATOM) و Polygon (MATIC) – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

در صنعت کریپتو، توکن‌های جدید روزانه با ویژگی‌های استثنایی و پتانسیل باورنکردنی ظاهر می‌شوند. بنابراین، تمام سکه های آینده نگر باید با پیشرفت و پویایی بازار همگام شوند.

دنیای کریپتو کوین ها تکامل یافته است، و اکنون طیف وسیعی از گزینه ها برای قرار دادن پولی که به سختی به دست آورده اید وجود دارد، به این امید که بازدهی بالا کسب کنید. پتانسیل سود بیشتر از همیشه است زیرا ارزش اکثر پروژه های خوب در حال افزایش است.

با ورود اخیر توکن موشه (XMU)، به طور بالقوه می توانیم شاهد دیگری باشیم ارز رمزنگاری شده از پایین ظاهر شده و به یک موفقیت کامل تبدیل می شود.

Mushe Token (XMU) چه چیزی برای ما در نظر گرفته است؟

1656868644 270 توکن Mushe XMU در فاز دوم پیش‌فروش به‌عنوان نامشخص آینده

اتریوم بلاک چین جایی است که توکن موشه (XMU) در حال حاضر در حال ساخت است. XMU قصد دارد به شبکه باز Stellar مهاجرت کند، یک بلاک چین اثبات شده که به دلیل هزینه های پایین تراکنش و گنجاندن مالی برای جمعیت تحت بانک شناخته شده است. شبکه Stellar متشکل از ارائه دهندگان خدمات پولی، موسسات مالی و شرکت های فین تک است که خدمات ارزشمندی را ارائه می دهند. MusheVerse بخشی از سریعترین اکوسیستم در حال رشد خواهد بود NFTs، بازی P2E، و خدمات دیگر. Solana یک بلاک چین غیرمتمرکز است که برای مقیاس پذیری برنامه های کاربردی کاربر پسند طراحی شده است.

توکن موشه (XMU) در حال ایجاد متاورزی است که در آن کاربران می توانند به سرعت توکن ها را مبادله کنند، آزادانه با هم ارتباط برقرار کنند و از خدمات DeFi و بازی با رتبه برتر لذت ببرند تا بدون محدودیت درآمد کسب کنند. MusheVerse یک دنیای مجازی خواهد بود که در آن کاربران می توانند از تمام محصولات Mushe به طور همزمان استفاده کنند.

برنامه‌هایی برای ایجاد Mushe Chat، یک پلتفرم امن برای آن وجود دارد XMU دارندگان برای تعامل رمزگذاری انتها به انتها در این پلتفرم اجتماعی پشتیبانی می شود و به کاربران امکان کنترل کامل بر داده های خود را می دهد. پیام ها را می توان از یک کاربر به کاربر دیگر ارسال کرد. شما قادر خواهید بود با خانواده، دوستان، همکاران و دیگران خود بدون نگرانی از اینکه کسی به آن گوش می دهد ارتباط برقرار کنید. هر حساب به کیف پول Mushe مرتبط می شود و به کاربران امکان دسترسی به ویژگی های مختلف را می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد موشه، لطفا به لینک اینجا مراجعه کنید.

کیهان (ATOM) هنوز هم عقب است

کیهان (اتم) یک شبکه غیرمتمرکز است که ابزارهای منبع باز را در اختیار برنامه نویسان قرار می دهد تا بلاک چین های قابل همکاری خود را بسازند. یکی از بزرگترین مشکلات بلاک چین این است که بلاک چین ها به طور مستقل توسعه می یابند و تنها تعداد کمی از آنها می توانند داده ها را با یکدیگر مبادله کنند.

کیهان (ATOM) قصد دارد به “اینترنت برای بلاک چین” تبدیل شود و ارزها و داده ها را بین هر دو بلاک چین که بخشی از اکوسیستم کیهان هستند به اشتراک بگذارد.

قیمت اتم در ماه گذشته 42.44 درصد و در هفت روز گذشته 21.81 درصد کاهش داشته است. کیهان (ATOM) سکه ای است که تمام پتانسیل بازگشت به مسیر را دارد. با این حال، ما فقط می توانیم پتانسیل واقعی آن را در طول زمان شناسایی کنیم.

چند ضلعی (MATIC) به مبارزه با کاهش ادامه می دهد

چند ضلعی (MATIC) یک پلتفرم لایه دو است که در سال 2017 راه اندازی شد. شبکه Polygon که قبلاً به عنوان شبکه Matic شناخته می شد، به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا سازگار با اتریوم خود را طراحی و اجرا کنند. بلاک چین ها با یک کلیک، به سایر پروژه های مبتنی بر اتریوم اجازه می دهد تا داده ها و توکن ها را با استفاده از MATIC زنجیره جانبی.

امسال قیمت توکن Polygon یعنی MATIC افزایش یافته است. قیمت بازار از چند ضلعی (MATIC) در هفت روز گذشته 33.89 درصد کاهش داشته است. MATIC دارای عرضه در گردش 8,006,803,852 سکه است و در حال حاضر در کافه تریدر در رتبه 19 قرار دارد.

در زیر اطلاعات بیشتری در مورد Mushe Token (XMU) پیدا کنید:

به پیش فروش بپیوندید: https://portal.mushe.world/sign-up

وب سایت: https://mushe.world

تلگرام: https://t.me/musheworldXMU

اخبار کیهان (ATOM):

وب سایت: https://cosmos.network

تلگرام: https://t.me/cosmosproject

Discord: https://discord.com/invite/cosmosnetwork

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا