ارزهای دیجیتال

توکن LEO در حالی که بازار کریپتو با مشکل مواجه است، حرکت های مثبتی را ثبت می کند

LEO، توکن بومی صرافی Bitfinex، با تلاش بازار کریپتو برای به دست آوردن جایگاه، دستاوردهای مثبتی را ثبت کرده است. توکن utility شاهد افزایش قیمت 4.24 درصدی در روز بود. همچنین در 7 روز گذشته از افزایش چشمگیر 11 درصدی برخوردار بود.

افزایش قیمت LEO در حالی رخ می دهد که صرافی رقیب FTX از مشکلات نقدینگی رنج می برد. پس از اعلام ورشکستگی FTX، بسیاری از اعضای انجمن کریپتو از صرافی‌ها خواستند تا مدرک ذخایر خود را ارسال کنند. Bitfinex یکی از معدود صرافی هایی بود که ذخیره کیف پول سرد خود را برای افزایش شفافیت آشکار کرد.

با این حال، این حرکت کاتالیزور اصلی در رشد آن نبود، زیرا نشانه‌های صرافی‌های دیگر که مسیر اثبات ذخیره را در پیش گرفتند، هنوز پایین هستند. امثال BNB و Houbi Token به ترتیب 5.12 درصد و 16.32 درصد کاهش یافته اند.

LEO به TWT، Toncoin، Chiliz و دیگران می‌پیوندد تا منجر به سود شود

از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال رو به بهبود است، چندین توکن از افزایش قیمت چشمگیر برخوردار بوده اند. علاوه بر LEO، شرکت‌هایی مانند Trust Wallet Token، Chiliz و Toncoin با سودهای روزانه و هفتگی در حال افزایش هستند. در صدر فهرست برندگان برتر در روز و هفته گذشته، توکن کیف پول اعتماد است. توکن بومی کیف پول خودسرپرستی شاهد عملکرد چشمگیری بود که ارزش کل هفتگی آن را به بیش از 90 درصد رساند. عملکرد چشمگیر TWT پس از تایید این کیف پول در توییتر توسط CZ of Binance انجام شد.

رتبه دوم، توکن سودمند پلتفرم معاملاتی نقطه ای غیرمتمرکز و دائمی GMX است. این توکن با افزایش 20 درصدی هفته به هفته در زمان انتشار مواجه شد در حالی که 2.09 درصد در روز حفظ شد. Toncoin ad Chiliz به ترتیب در جایگاه سوم و چهارم قرار گرفت. هر دو توکن در رسانه های اجتماعی از علاقه مجدد برخوردار شده اند، که یکی از عوامل کلیدی در افزایش آنهاست.

LEO با ثبت افزایش قیمت روزانه 4.21% در جایگاه پنجم قرار گرفت. توکن ابزار Bitfinex در طول هفته دچار نوساناتی شد. این توکن را به 3.66 دلار کاهش داد که 4.9 درصد پایین تر از قیمت افتتاحیه 7 روزه آن یعنی 3.82 دلار است. با این حال، زیان را جبران کرده و به بالاترین سطح محلی جدید 4.22 دلار رسیده است.

قیمت LEO در حال حاضر 4.24 دلار است. | منبع: نمودار قیمت LEOUSD از TradingView.com

Bitfinex CTO اثبات ذخیره را در میان حماسه ورشکستگی FTX منتشر می کند

بسیاری از صرافی‌های مهم ارزهای دیجیتال، از جمله Binance، OKX، Kucoin، و Crypto.com متعهد شدند که سند ذخیره خود را برای بازگرداندن اعتماد سرمایه‌گذاران منتشر کنند. این توسعه پس از آن صورت گرفت که موضوع نقدینگی FTX در فضای کریپتو به خوبی شناخته شد. برای نشان دادن تعهد خود، مدیر فنی Bitfinex پائولو آردوینو لیستی از پر استفاده ترین کیف پول های بیت فینکس را منتشر کرد.

در مجموع 135 آدرس کیف پول سرد و گرم در اثبات ذخیره آردوینو Bitfinex فاش شد. پست در GitHub. او فهرستی از برخی از دارایی های بزرگ این شرکت، 204338.17967717 بیت کوین و 1225600 اتر را ارائه کرد و کاربران را از دردسر جستجوی آدرس ها نجات داد.

در ژوئن 2018، Bitfinex ایجاد کرد فریمور منبع بازک به نام آنتانی. هدف ارتقای شفافیت با توجه به شواهدی مبنی بر پرداخت بدهی، حضانت و مدارک رای تفویضی خارج از زنجیره بود. آردوینو برنامه‌های Bitfinex را برای بازیابی سیستم فاش کرد تا کاربران بتوانند تعادل خود را بدون به خطر انداختن ناشناس بودن ببینند.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا