ارزهای دیجیتال

توکن KuCoin (KCS) 20% از دست دادن سکه های برتر را از دست می دهد

در حالی که در زمان انتشار در منطقه قرمز معامله می شود، توکن KuCoin (KCS) در 7 روز گذشته به میزان قابل توجهی از دست داده است. این توکن در روند نزولی خود پس از انفجار FTX به کل بازار کریپتو پیوسته بود. با این حال، صرافی هایی مانند KuCoin ممکن است از شکست اخیر سقوط FTX سود ببرند.

جانی لیو، مدیرعامل KuCoin، مصرف کنندگان را مطمئن کرد پس از ورشکستگی FTX، این صرافی هرگز دارایی های کاربران را سوء استفاده نخواهد کرد و شفاف خواهد بود. درخواست لیو برای شفافیت عامل اصلی افزایش اخیر توکن بود. KuCoin علناً اعلام کرده است که اسناد اثباتی مرکل در یک ماه آینده در دسترس خواهد بود.

مدیرعامل KuCoin معتقد است که اثبات ذخیره، اعتماد کاربران را در صرافی‌های متمرکز دوباره برقرار می‌کند.

جانی لیو، مدیر عامل KuCoin، اولین کسی بود که پس از فاجعه FTT/USD توکن FTX، “اثبات ذخایر” را اعلام کرد. لیو اظهار داشت که “اثبات ذخایر” یک واکنش مستقیم به نگرانی کاربران است زیرا آنها از پول نقد خود با برخی صرافی ها که برداشت را محدود می کنند قفل می شوند. به گفته مدیر عامل، صرافی داده های Proof of Reserve خود را تا چهار هفته دیگر منتشر خواهد کرد. او معتقد است که این گزارش به مشتریان اطمینان می دهد که پول آنها امن است. لیو همچنین اضافه کرد که این داده ها ادعاهای او را مبنی بر اینکه شرکت پول نقد کافی برای پرداخت برداشت های انبوه دارد را تایید می کند.

لیو می‌گوید وضعیت کنونی بازار مانند یک بیماری در حال رشد است. او آن را به افت شدید ارزش ارزهای دیجیتال نسبت می دهد. در عرض چند روز، کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال از 1 تریلیون دلار به 873 میلیارد دلار کاهش یافت. او با اذعان به اینکه معامله گران به زمان نیاز دارند تا دوباره به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنند، افزود: «مشاهده آسیب زدن به کاربران بی گناه دردناک است.

قیمت KCS در حال حاضر در 8.01 دلار است. | منبع: نمودار قیمت KCSUSD از TradingView.com

چشم انداز بازار برای توکن KuCoin (KCS) چیست؟

پس از کاهش 0.72 درصدی در 24 ساعت گذشته، به نظر می رسد بازار جهانی ارزهای دیجیتال با مشکل مواجه شده است. حجم بازار جهانی نیز در این مدت 1.35 درصد کاهش یافت. با وجود این پیشرفت ها، ارزش بازار جهانی هنوز کمتر از 900 میلیارد دلار است. این نشان می دهد که اکثر ارزهای رمزپایه هنوز از افت قابل توجهی که در آخر هفته رخ داد بهبود نیافته اند. در زمان نگارش، BTC بیش از 5٪ کاهش یافته است در حالی که ETH 1.09٪ در هفته در نوسان است.

KuCoin نیز در روز 2.94 درصد کاهش یافته است. با این حال، 1 ساعت آن است نمودار صعودی به نظر می رسدو ممکن است در روزهای آینده شاهد سبز شدن معامله سکه باشیم. در این مدت، نوسان قیمتی قابل توجهی داشته است، زیرا ارزش سکه بین 7.45 تا 8.29 دلار در نوسان بوده است. نمودار قیمت KuCoin روند صعودی واضحی را نشان می دهد زیرا سرمایه گذاران عجله دارند تا از افزایش قیمت اخیر آن سرمایه گذاری کنند. اگر توکن به کار خود ادامه دهد، KCS سطح مقاومت 8.29 دلاری را دوباره امتحان خواهد کرد. ممکن است قیمت آن به 8.75 دلار و شاید 9 دلار برسد.

با قرائت RSI 51، واضح است که فشار خرید توسط خرس ها مقابله می شود. با این حال، حرکت قیمت صعودی به نظر می رسد، که پتانسیل صعودی بیشتری را نشان می دهد. با این حال، هنوز راه درازی در پیش است تا اکثر توکن ها ضررهای آخر هفته خود را جبران کنند. این نشان‌دهنده یک عقب‌نشینی بالقوه است که ممکن است KCS را به سطح پشتیبانی ۷.۵۰ دلاری خود بازگرداند.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا