ارزهای دیجیتال

توکن Kucoin (KCS) به جای قرمز رنگ سبز را نشان می دهد، آیا قیمت 11 دلار نقض می شود؟

  • قیمت KCS قدرت را نشان می دهد زیرا با وجود عدم اطمینان بازار، قیمت سبز باقی می ماند.
  • با خروج قیمت از یک مثلث نزولی با حجم خرید قوی، KCS از روند نزولی جهش می کند.
  • قیمت KCS نشانه های صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت بالاتر از 50 میانگین متحرک نمایی (EMA) با حجم خوب معامله می شود.

حرکت قیمت کوکوین توکن (KCS) اخیراً اقدامات قیمتی عالی را نشان داده است زیرا قیمت برای جهش از روند نزولی در برابر تتر (USDT) شتاب گرفته است. اگرچه بازار کریپتو در حال حاضر با یک شکست جدید مواجه است، اما قیمت بیت کوین (BTC) از 19000 دلار به 18100 دلار کاهش یافته است زیرا شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) نشان دهنده افزایش تورم است که بر قیمت BTC و آلت کوین ها تأثیر می گذارد. افزایش قیمت به 19200 دلار نشان نمی‌دهد که گاوها بازار را احیا کرده‌اند. (داده ها از Kucoin)

تحلیل قیمت کوکوین توکن (KCS) در نمودار هفتگی

با توجه به کاهش شدید بازار کریپتو پس از انتشار اخبار CPI، به نظر می رسید که بازار دستکاری شده است، به طوری که بیت کوین (BTC) از 19,200 دلار در ساعت به 18,200 دلار کاهش یافت و سپس به محدوده بالای 19,800 دلار بازگشت قبل از رد شدن به 19,200 دلار. . با افزایش احتمال تسلط بیت کوین (BTC.D) به بالای 45 درصد، آلت کوین ها در صورت بازیابی بیت کوین آسیب بیشتری خواهند دید.

پس از کاهش به 8.5 دلار در هفته های اخیر، این زمان برای خریداران KCS نسبتاً سخت بود زیرا بازار نزولی بیشتر شاهد یک حرکت نزولی بود تا یک روند صعودی که بر قیمت KCS تأثیر می گذاشت.

قیمت KCS در حال حاضر 9.9 دلار معامله می شود زیرا قیمت با مقاومت در برابر شکستن بالاتر روبرو می شود. KCS باید مقاومت 10 تا 11 دلار را بشکند تا قیمت به بالای 13 دلار برسد. با اقدام فعلی قیمت برای KCS، می‌توانیم شاهد شکستن این ناحیه مقاومتی با سفارش‌های خرید بیشتر باشیم. اگر قیمت KCS نتواند این منطقه را بشکند، می‌توانیم پشتیبانی را در 9 دلار دوباره آزمایش کنیم تا فروش قیمت را حفظ کنیم.

مقاومت هفتگی برای قیمت KCS – 10-11 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت KCS – 9 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت KCS در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه KCS | منبع: KCSUSDT در Tradingview.com

بازه زمانی روزانه قیمت KCS پس از اینکه قیمت نشانه‌های بزرگی از شکست احتمالی از محدوده روند نزولی طولانی خود را نشان داد، خوب به نظر می‌رسد، زیرا قیمت بین 8.5 تا 9.9 دلار حرکت کرده است.

قیمت KCS بالاتر از 50 میانگین متحرک نمایی (EMA) قوی است. قیمت 9.3 دلار که مطابق با 200 EMA است، به عنوان پشتیبان قوی برای قیمت KCS در بازه زمانی روزانه عمل می کند.

قیمت KCS باید از این حرکت محدود شده خارج شود تا قیمت به بالای 12 تا 13 دلار معامله شود.

مقاومت روزانه برای قیمت KCS – 10.5-11 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت KCS – 9.3 تا 8.5 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا