ارزهای دیجیتال

توکن Infinity Skies با انتشار Staking Pool و نسخه آزمایشی توسط برنامه‌نویس – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال، 200 درصد افزایش می‌یابد.

توکن Infinity Skies (ISKY) با راه اندازی نسخه نمایشی خود توسط تیم در 15 آگوست، ارزش آن بیش از 200 درصد افزایش یافت.

نمودار قیمت Infinity Skies (ISKY) از 10 آگوست 2022

ISKY Staking Pool زنده می شود

بازی Play-2-Earn توکن یک استخر سهام راه اندازی کرد و در BSC News شرکت کرد. #BattleOfTheDapps. با این حال، آن را گمشده در دور دوم پس از کسب تنها 38 درصد آرا در نظرسنجی.

استکینگ استخر تازه راه اندازی شده به کاربران اجازه می دهد تا 5000 ISKY شرط بندی کنند تا بتوانند جعبه های اسرارآمیز را ببرند. ظرف یک ساعت پس از راه اندازی، 60 درصد از استخرها پر شد.

5 ساعت طول کشید تا معادن مخزن پر شود.

Infinity Skies نسخه آزمایشی و مسابقه ساخت قلعه را راه اندازی کرد

در 29 ژوئیه، این پروژه بود اعلام کرد راه اندازی نسخه آزمایشی آن، در کنار مسابقه ساخت قلعه.

برای افزایش تعامل جامعه، این مسابقه با یک جایزه 5000 دلاری برای شرکت کنندگان همراه است. در حالی که 3 قلعه برتر به ترتیب 250 دلار، 150 دلار و 100 دلار درآمد خواهند داشت، 100 برنده تصادفی 4500 دلار باقیمانده را تقسیم خواهند کرد.

یکی از ورودی های مسابقه از مایا.

قلعه دیگری که توسط Infinity Skies بازتوییت شده است متعلق به کاربری به نام “chiaraerl“. البته شایان ذکر است که تنها 10 روز تا پایان مسابقه قلعه سازی باقی مانده است.

درباره Infinity Skies

بازی Play-to-Earn که با الگوبرداری از سیمز ساخته شده و بر روی بلاک چین چند ضلعی ساخته شده است به کاربران این امکان را می دهد تا با استفاده از اشیاء ساختاری و تزئینی مختلف قلعه هایی را در جزایر واقع در آسمان بسازند.

این اشیاء شامل دیوارها، کف، سقف، مبلمان و غیره است که به عنوان NFTهای قابل معامله به صاحبان مربوطه تعلق دارند.

این بازی در حال حاضر تنها برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی در دسترس است، کاربران می‌توانند بنا به خواسته‌های خود قلعه‌ها را شخصی‌سازی کنند.

کاربران می‌توانند از قلعه‌های خود در برابر حملات سایر کاربران دفاع کنند و همچنین می‌توانند رتبه‌بندی اجتماعی را از طریق رای‌ها و امتیازات اعتباری که سایر کاربران در طول بازدیدها ارائه می‌دهند، ایجاد کنند.

این بازی ماهانه با استفاده از رمز بومی خود، ISKY، به سه قلعه معتبر پاداش می دهد. بازیکنان می‌توانند در ماجراجویی‌ها و ماموریت‌های Immemorial Chronicle شرکت کنند که پیروزی‌های آن‌ها نشان‌های قهرمان را برایشان به ارمغان می‌آورد. بازیکنان همچنین می توانند سلاح به دست آورند، زیرا قدرت آنها افزایش می یابد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا