ارزهای دیجیتال

توکن CEL با وجود ورشکستگی درجه سانتیگراد در حال بهبود است

درجه سانتیگراد (CEL) در حال حاضر شاهد یک جهش در اواسط بحران است. پس از ثبت نام برای حمایت از ورشکستگی در مواجهه با تحقیقات مختلف، ارزش توکن از فشار فراتر رفت و بیش از 25 درصد در روز شنبه افزایش یافت.

به گفته برخی ناظران، با وجود تلاش‌های فعلی مدیریت، توکن شبکه سلسیوس نشانه‌هایی از احیای خود را نشان می‌دهد. در 24 ساعت گذشته قیمت هر سیلن حدود 80 درصد افزایش داشته است.

CEL 30٪ افزایش یافت – روند صعودی در حال وقوع است؟

CEL در زمان نگارش این مقاله با 0.73 دلار معامله می شد که 30 درصد نسبت به قیمت پایانی آن در 15 جولای افزایش داشت.

در مواجهه با شک و تردید و تعداد فزاینده توقف برداشت، قیمت CEL از 0.64 دلار به 1.53 دلار در 19 ژوئن و 20 ژوئن افزایش یافت.

درجه سانتیگراد اواخر روز چهارشنبه در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک برای بخش 11 ورشکستگی اعلام کرد. ماه گذشته، این شرکت برداشت، مبادله و نقل و انتقالات را در پلتفرم خود متوقف کرد و ادعا کرد که “نوسانات شدید بازار”.

مطلب پیشنهادی | عملکرد ApeCoin از سایر آلتکوین ها عقب مانده است – در اینجا چه اتفاقی برای APE افتاد

ارزش بازار ارزهای دیجیتال در سراسر جهان با 928 میلیارد دلار معامله شد که در 24 ساعت گذشته بیش از 3 درصد رشد داشت. حجم کل معاملات ارزهای دیجیتال تقریباً 3 درصد افزایش یافت و به 77 میلیارد دلار رسید.

تعلیق برداشت‌ها توسط شبکه سلسیوس در ماه گذشته، بازار ارزهای دیجیتال را به یک گودال تیره و تار سوق داد، زیرا دادخواست ورشکستگی آن نشان می‌دهد 1.2 میلیارد دلار قراردادهای معیوب را نشان می‌دهد.

این شامل انحلال 840 میلیون دلار بدهی Tether، 750 میلیون دلار سخت افزار استخراج و از دست دادن 38000 ETH به دلیل سهام است.

علاوه بر این، ۴۱۱ میلیون دلار وام معوق به مشتریان خرده‌فروشی دارد که توسط دارایی‌های دیجیتال به ارزش ۷۶۵ میلیون دلار تضمین شده است.

BTC total market cap at $397 billion on the weekend chart | Source: TradingView.com

مشاهده صعود ثابت CEL

به نظر می رسد افزایش قیمت CEL کاملاً معمولی است، به طوری که نشانه شاهد صعود و نزول ثابت در 30 روز گذشته بوده است. در 21 ژوئن، CEL به 1.53 دلار به ازای هر توکن قبل از اینکه به سرعت مسیر خود را معکوس کرد، به اوج خود رسید.

در همین حال، بر اساس داده‌های Santiment، از زمانی که سلسیوس بازپرداخت تعهدات مالی خود را در هفته گذشته آغاز کرد، تحلیل زنجیره‌ای CEL انباشت ثابتی را نشان داد. در خارج از صرافی های تاسیس شده، تعداد توکن های CEL طی سه روز گذشته 0.5 درصد افزایش یافته است.

مطلب پیشنهادی | بهمن جهش جامد در اواسط هفته – آیا AVAX می تواند نویز مثبت را حفظ کند؟

به همین ترتیب، اخیراً حجم درجه سانتیگراد افزایش یافته است. حجم CEL در ساعات اولیه صبح روز 15 جولای 18 میلیون بود. در زمان انتشار، همین حجم به 66 میلیون رسید. تغییر در حجم، نشان دهنده نوسان احساسات سرمایه گذار است.

قیمت ارز رمزنگاری شده CEL سلسیوس در نتیجه کاهش فروش توکن های CEL در صرافی ها توسط فروشندگان کوتاه مدت در حال افزایش است. Coinglass گزارش داده است که صرافی هایی از جمله Okex، FTX و Huobi بیش از 80 درصد موقعیت های فروش را تجربه می کنند.

Featured image from HowStuffWorks, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا