ارزهای دیجیتال

توکن کیف پول اعتماد (TWT) علائم صعودی را نشان می دهد، آیا قیمت 1.5 دلار نقض می شود؟

  • قیمت TWT قدرت خود را نشان می دهد زیرا قیمت از یک روند نزولی با حجم خوب خارج می شود و چشم روی 1.5 دلار است.
  • TWT از پایین ترین سطح 0.88 دلار با افزایش قیمت به بالاترین سطح 1 دلار جهش کرد و برای یک رالی آماده شد زیرا قیمت علائم صعودی را نشان داد.
  • قیمت TWT همچنان بالای 50 و 200 میانگین متحرک نمایی (EMA) پیش از بسته شدن روزانه معامله می شود.

اقدامات قیمتی نشان‌داده‌شده توسط بیت‌کوین (BTC) روی اکثر آلت‌کوین‌ها تأثیر منفی گذاشته است، زیرا برخی از آنها پشتیبانی کلیدی خود را از دست داده‌اند، اما توکن کیف پول اعتماد (TWT) همچنان قدرت غوطه‌وری خود را نشان می‌دهد که قیمت از یک حرکت نزولی طولانی خارج می‌شود. اخبار شاخص قیمت مصرف کننده که اخیراً منتشر شد تأثیر زیادی بر بازار کریپتو داشت زیرا قیمت بیت کوین قبل از جهش به 19300 دلار به پایین ترین سطح 18200 دلار کاهش یافت و بسیاری از آلتکوین ها مانند Trust Wallet Token (TWT) قدرت صعودی را نشان دادند. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت توکن کیف پول اعتماد (TWT) در نمودار هفتگی

یک رویداد قابل توجه در فضای کریپتو در این هفته، کاهش شدید بازار کریپتو پس از انتشار اخبار CPI بود. به نظر می رسید که بازار دستکاری شده است، به طوری که بیت کوین (BTC) از 19200 دلار در ساعت به 18200 دلار کاهش یافت و سپس به محدوده بالای 19800 دلار رسید و سپس به 19200 دلار بازگشت. با از دست دادن بسیاری از آلتکوین ها مناطق پشتیبانی کلیدی، به نظر می رسد این اقدام قیمت بیشتر یک دستکاری باشد.

قیمت TWT در چند وقت اخیر برای بازگرداندن قدرت صعودی خود با مشکل مواجه شده است و قبل از رد شدن قیمت به 0.5 دلار، به بالاترین سطح 1.4 دلار صعود کرده است. قیمت TWT از این منطقه با افزایش قیمت به 1.2 دلار افزایش یافت و اقدامات قیمتی خوبی را با حجم قوی نشان داد اما نتوانست مقاومت را در 1.4 دلار تغییر دهد.

برای اینکه قیمت TWT روند بالاتری داشته باشد، قیمت باید شکسته شود و به بالای 1.2 دلار بسته شود زیرا قیمت با مقاومت هفتگی نسبت به روند بالاتر در آن منطقه روبرو می شود.

مقاومت هفتگی برای قیمت TWT – 1.2 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت TWT – 0.9 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت TWT در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه TWT | منبع: TWTUSDT در Tradingview.com

بازه زمانی روزانه قیمت TWT اخیراً شاهد مبارزه قیمت برای مقاومت در برابر نزولی فعلی بوده است که از حمایت قوی برای جلوگیری از فروخته شدن قیمت برخوردار است.

قیمت TWT با 1.202 دلار معامله می شود زیرا قیمت به محدوده محدود خود ادامه می دهد و قیمت یک گوه نزولی بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) تشکیل می دهد. قیمت 0.85 دلار مطابق با 50 EMA است که به عنوان پشتیبان برای شکستن قیمت بالاتر عمل می کند.

با شکست و نگه داشتن 1.2 دلار توسط TWT، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت با حجم خرید بیشتر تا سقف 1.5 دلار باشیم.

مقاومت روزانه برای قیمت TWT – 1.2 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت TWT – 0.95 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا