ارزهای دیجیتال

توکن کیف پول اعتماد (TWT) روند نزولی بازار را تضعیف می کند

از آنجایی که درخواست ها برای حضانت شخصی بالا گرفته است، Trust Wallet Token در هفته گذشته از افزایش بی سابقه ای برخوردار بوده است. در نمودار هفته به هفته TWT، این توکن بیش از 90 درصد سود کسب کرده است. این در حالی رخ می دهد که شکست FTX آشکار می شود و معامله گران نسبت به مبادلات متمرکز محتاط می شوند. علاوه بر این، مدیر عامل بایننس کیف پول اعتماد را تأیید کرد در یک توییت اخیر، که منجر به علاقه بیشتر به توکن شد. در حالی که چندین Redditor اشاره کردند که بایننس مالکیت Trust Wallet را غیرفعال کرد، اما مانع از افزایش توکن نشد.

TWT همچنین افزایش قابل توجهی را در روز با افزایش روزانه 4.6 درصدی ثبت کرد. قبل از اینکه در زمان چاپ به قیمت فعلی خود یعنی 2.22 دلار برسد، به بالاترین سطح محلی 2.34 دلار رسید. سود عظیم 90 درصدی Trust Wallet Token روند کلی بازار را تضعیف می کند که همچنان در تلاش برای بهبودی پس از سقوط FTX است. یکی دیگر از کاتالیزورها، راه اندازی افزونه مرورگر اخیر و اخبار یکپارچه سازی بایننس و کوین بیس است.

TWT برنامه افزودنی مرورگر را راه اندازی می کند، با صرافی های برتر ادغام می شود

کیف پول تراست با حضانت شخصی پس از سقوط FTX و مدیریت بانکی که به طور کلی بر صرافی های ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشته است، محبوبیت بیشتری پیدا می کند. اخیراً این کیف از افزونه مرورگر مورد انتظار خود برای رایانه شخصی پرده برداری کرد. همچنین با Coinbase Pay و Binance Pay همکاری کرد و به کاربران خود این امکان را داد که بلافاصله پول را به یک حساب Trust Wallet ارسال کنند.

افزونه مرورگر معرفی شد در 14 نوامبر و اکنون در Opera و Google Chrome قابل دسترسی است. این برنامه افزودنی به کاربران امکان می دهد ارزهای دیجیتال را در تمام زنجیره های ماشین مجازی اتریوم (EVM) و سولانا ذخیره، انتقال و دریافت کنند. به لطف قابلیت تشخیص خودکار شبکه، کاربران همچنین ممکن است از یک تجربه DApp بی عیب و نقص بدون افزودن شبکه به صورت دستی لذت ببرند. افزونه همچنین از کیف پول‌های سخت‌افزاری، کیف‌پول‌های متعدد، NFT، ارائه‌دهندگان فیات روی رمپ و اتصال‌دهنده‌های بلاک چین غیر EVM پشتیبانی می‌کند.

دو روز بعد، بایننس یکپارچه سازی کیف پول اعتماد بایننس پی را راه اندازی کرد. این ادغام Trust Wallet را به عنوان یکی از گزینه‌های برداشت رسمی پلتفرم ایجاد می‌کند. بنابراین کاربران دیگر نیازی به اسکن کدهای QR برای ارسال پول به حساب های Trust Wallet خود ندارند. همچنین، ارسال به کیف پول از بایننس به جز کارمزد گاز بلاک چین، هزینه اضافی ندارد. همین ادغام برای Coinbase Pay کار خواهد کرد. به گفته مدیر محصول کوین بیس، این ادغام به ایجاد «پلی به وب 3» برای مشتریان از طریق تأمین مالی یکپارچه کیف پول خود حضانت کمک می کند.

قیمت TWT در حال حاضر 2.21 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت TWTUSD از TradingView.com

TWT با شروع انباشته شدن نهنگ ها 90% اوج می گیرد

TWT پس از انفجار FTX مورد توجه گسترده ای قرار گرفته است. اما این تنها حوزه ای نیست که در حال افزایش است، زیرا شاهد ورود سرمایه بالایی بوده است. همانطور که در CoinMarketCap این ارز دیجیتال پس از افزایش بیش از 460.27 میلیون دلاری در یک هفته، ارزش بازار 950.47 میلیون دلار داشت. حتی در اواسط هفته به بالاترین سطح محلی 1.11 میلیارد دلاری رسید.

علاوه بر این، این توکن توجه زیادی را از سوی نهنگ ها به خود جلب می کند. از آنجایی که TWT هنوز نسبتاً ارزان است، تجمع نهنگ ها در چند روز گذشته افزایش یافته است. مطابق با Santiment، نرخ عرضه TWT متعلق به آدرس هایی با موجودی 1000-10 میلیون TWT در آخرین اجرای خود افزایش یافته است. اگرچه حجم معاملات 24 ساعته این توکن 27 درصد کاهش یافته است، این احتمال وجود دارد که قبل از پایان روز معاملاتی افزایش یابد.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا