ارزهای دیجیتال

توسعه دهندگان هسته هلیوم انتقال شبکه به Solana را پیشنهاد می کنند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

توسعه دهندگان هسته هلیوم انتقال شبکه به Solana را پیشنهاد می کنند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

خوراکی های کلیدی:

  • توسعه دهندگان هلیوم پیشنهادی برای انتقال شبکه به سولانا منتشر کرده اند
  • این پیشنهاد به دنبال رشد سریع شبکه است که منجر به مشکلات مقیاس پذیری شده است
  • قیمت HNT در 24 ساعت گذشته بیش از 14 درصد کاهش یافت

توسعه دهندگان هلیوم به دنبال نقل مکان به سولانا برای سازگاری با “رشد بی سابقه” هستند.

در اوایل این هفته، گروهی با امضای “توسعه دهندگان هسته هلیوم” تغییر اساسی برای شبکه هلیوم پیشنهاد کردند. در روز چهارشنبه در مخزن GitBug منتشر شد، HIP 70: مقیاس کردن شبکه هلیوم حاوی انگیزه و طرح کلی مهاجرت پیشنهادی شبکه به بلاک چین سولانا است.

آخرین پیشنهاد بهبود هلیوم (HIP) پس از «رشد بی‌سابقه» هلیوم، که به سرعت در حال نزدیک شدن به 1 میلیون نقطه داغ در سراسر جهان است، ارائه می‌شود. توسعه دهندگان گفتند که به دلیل افزایش سریع تعداد کاربران، بیشتر وقت آنها صرف بهبود مقیاس پذیری شده است.

دهندگان هسته هلیوم انتقال شبکه به Solana را پیشنهاد
جامعه هلیوم در حال ایجاد یک شبکه جهانی Long-Fi از دستگاه های متصل اینترنت اشیا است. منبع تصویر: هلیوم

توسعه دهندگان گفتند: «فعالیت انتقال داده قابل اعتماد» و «فعالیت اثبات پوشش قابل اعتماد» دو مهم ترین هدف شبکه هلیوم هستند. با این حال، هر دو هدف اصلی در گذشته اخیر به دلیل افزایش فعالیت شبکه تحت تاثیر منفی قرار گرفته اند.

انتقال به سولانا شاهد راه‌اندازی اوراکل‌های اثبات پوشش است که پیچیدگی لازم برای کارکرد بلاک چینی را که از شبکه هلیوم پشتیبانی می‌کند، کاهش می‌دهد. توسعه‌دهندگان خاطرنشان کردند: «از طریق این اقدامات، ما معتقدیم که می‌توانیم امکان انتقال داده‌های قابل اطمینان‌تر و فعالیت‌های اثبات پوشش سازگارتر و قابل پیش‌بینی‌تر را فراهم کنیم».

توسعه دهندگان همچنین بر این واقعیت تأکید کردند که مهاجرت به Solana به صاحبان توکن های هلیوم – HNT، DC، IOT و MOBILE – امکان می دهد از برنامه های غیرمتمرکز (dApps) مستقر در شبکه Solana استفاده کنند. توسعه دهندگان توضیح دادند:

اگرچه برخی نگرانی‌ها وجود دارد، اما ما معتقدیم که این بهترین حرکت رو به جلو برای گسترش شبکه، تراز کردن انگیزه‌ها برای دارندگان Hotspot و فعال کردن ابزارهای بیشتر HNT، IOT، و دارندگان MOBILE در آینده است.»

قیمت توکن HNT ابزار و جوایز اولیه هلیوم از زمان بالاترین رکورد خود در نوامبر، بیش از 90 درصد کاهش یافت و به 4.7 دلار رسید. این توکن در 24 ساعت گذشته 14 درصد از دست داده است، احتمالاً به دلیل پیشنهاد مهاجرت سولانا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا