ارزهای دیجیتال

تورم را با این سه رمز ارز کاهش دهنده: BNB، XRP و Rocketize Token – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارز دیجیتال

تورم همه جنبه های زندگی را تحت تاثیر قرار می دهد. غذا، لباس و نوشیدنی اجتناب ناپذیر است. یک مکان وجود دارد که به عدم تطابق عادت دارد، رمزگذاری. ایجاد کریپتو از افرادی نشأت گرفت که می خواستند مکانی غیرمتمرکز برای ذخیره پول داشته باشند و از کنترل بانک ها فرار کنند.

برخی از ارزهای دیجیتال نیز سعی می کنند با سوزاندن توکن ها از تورم فرار کنند و اطمینان حاصل کنند که سرمایه گذاران مانند سایر نقاط جهان نگران تورم نیستند. سه ارز رمزنگاری شده Rocketize Token (JATO)، BNB و XRP، همچنان در حال کاهش قیمت هستند و هیچ برنامه ای برای تغییر این واقعیت به این زودی ندارند.

Rocketize Token توکن ها را مانند سوخت موشک می سوزاند

Rocketize Token که بر روی زنجیره هوشمند BNB ساخته شده است، پایه بسیار خوبی برای کریپتو بومی خود JATO دارد. Rocketize Token ماموریتی برای کاوش در امور مالی غیرمتمرکز و وب 3 دارد. Meme coin این کار را با کمک جامعه منبع باز خود، The Atomic Nation انجام خواهد داد. آنها اکنون در حال ایجاد یک سیستم تامین مالی جمعی برای نویسندگان، هنرمندان و مخترعان هستند.

1668964728 838 تورم را با این سه رمز ارز کاهش دهنده BNB،

کریپتو همچنین دارای NFT های تخصصی خواهد بود که توسط ملت اتمی در حال کار بر روی آن است. این تیم در حال کار بر روی یک سایت تجارت الکترونیک است که میزبان کارت های تجاری NFT خواهد بود. NFT ها همچنین از طریق رویدادهای استخراج ویژه قابل دسترسی خواهند بود.

1668964728 269 تورم را با این سه رمز ارز کاهش دهنده BNB،

بهترین ویژگی Rocketize Token ماهیت کاهش تورم آن است. کریپتوکارنسی این کار را با سوزاندن توکن های منظم انجام می دهد تا ارزش ارز اصلی خود JATO را افزایش دهد. برای هر تراکنش JATO 2٪ مالیات اعمال خواهد شد. کیف پول های JATO نیمی از آن توکن ها را دریافت می کنند و نیمی دیگر سوزانده می شوند. این به نفع ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاران خواهد بود.

BNB بازار غیر اشباع را تضمین می کند – تامین اکسیژن را با فضای اضافی برای تنفس حفظ می کند

BNB ارز بومی صرافی ارز دیجیتال Binance است. BNB که در اواخر سال 2017 با قیمت کمی بیش از 0.10 دلار به ازای هر توکن عرضه شد، یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده تا کنون است. ارزش BNB نسبت به بالاترین رکورد خود در سال 2021 بیش از 6000 برابر افزایش یافته است.

1668964728 452 تورم را با این سه رمز ارز کاهش دهنده BNB،

بهترین بخش این توکن کاهش تورم است. به طور کلی 200 میلیون توکن BNB در گردش است. با این حال، این ارز رمزپایه ذاتاً کاهش‌دهنده است، به ویژه به این دلیل که بایننس به طور معمول توکن‌های در حال گردش را می‌سوزاند. نزدیک به 40 میلیون توکن BNB در حال حاضر سوزانده شده است یا حدود 20٪ از کل عرضه. این به کریپتو کمک می کند ارزش خود را حفظ کند و خیلی اشباع نشود.

3…2…1 برخاستن – XRP در نمودارها با ماهیت کاهش‌دهنده‌اش پراکنده می‌شود

یکی دیگر از نمونه‌های عالی از ارزهای رمزپایه کاهش‌دهنده، XRP است. این ارز بومی بلاک چین ریپل است. این رمزارز که در سال 2012 راه اندازی شد، یکی از محبوب ترین رمزارزهای موجود در بازار است. به جای استخراج توکن ها، XRP یک روش اجماع منحصر به فرد دارد که در درجه اول از طریق بانک ها کار می کند.

1668964728 428 تورم را با این سه رمز ارز کاهش دهنده BNB،

شبکه XRP توکن های مربوط به هزینه تراکنش را به صورت خودکار می سوزاند. اگرچه کوچک است، اما کارمزد استاندارد تراکنش 0.00001 XRP در نهایت می تواند منجر به تعداد قابل توجهی از توکن های سوخته شود. این مقدار از توکن های XRP که سوزانده می شوند تضمین می کند که تحت تأثیر تورم قرار نمی گیرند.

افکار نهایی

تورم هرگز چیزی نیست که مردم هرگز نمی‌خواهند از آن استقبال کنند، و با این سه ارز دیجیتال، می‌توانید از آن اجتناب کنید. BNB، XRP و Rocketize Token مطمئن شوید که برای سرمایه گذاران خود سود می برند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه:

پیش فروش: https://rocketize.io/buy

وب سایت: http://rocketize.io

تلگرام: https://t.me/RocketizeTokenOfficial

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. دیدگاه ها و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده دیدگاه های CoinChecup نیستند. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا