ارزهای دیجیتال

تلفات دو رقمی Doge را به زیر سطح بحرانی می‌آورد، درد بیشتری برای دنبال کردن دارد؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Dogecoin (DOGE) شاهد بدترین کاهش در هفته گذشته بوده است. میم کوین در این مدت دو رقمی شده است و همچنین در نمودارهای روزانه ضرر می کند. در حالی که با توجه به روند فعلی بازار کریپتو، این امر غیرعادی نیست، دارایی دیجیتال به زیر سطوح بحرانی مهم کشیده شده است که به معنای کاهش بیشتر است.

DOGE می تواند بیشتر پایین بیاید

با توجه به سکوت اخیر رادیویی ایلان ماسک در مورد برنامه های رمزنگاری او برای توییتر و در نتیجه Dogecoin به طور گسترده، میم کوین قادر به حفظ حرکت صعودی خود نبوده است. اکنون تقریباً 50 درصد از آخرین اوج خود در نوامبر 0.15 دلار کاهش یافته است. اما شاید نگران‌کننده‌تر این واقعیت است که کاهش 15 درصدی آن در 7 روز گذشته، آن را به زیر میانگین متحرک 50 روزه رسانده است.

MA 50 روزه DOGE در حال حاضر 0.086 دلار است، در حالی که قیمت دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته به 0.082 دلار کاهش یافته است. پیش از این، کریپتوکارنسی در مسیر صعودی قرار داشت زیرا همچنان ارزش خود را بالاتر از این سطح حفظ می کرد. با این حال، کاهش کمتر از این نقطه نشان می دهد که در حال حاضر خرید کمتری در بازار وجود دارد.

میم کوین به بالاتر از MA 100 روزه خود یعنی 0.075 دلار ادامه می‌دهد، اما اگر فروشندگان به شتاب در بازار ادامه دهند، این می‌تواند کوتاه مدت باشد. اگر قرار بود قیمت به کمتر از MA 100 روزه برسد، پیش‌بینی‌ها برای فروش دارایی دیجیتال نه تنها برای میان‌مدت، بلکه برای بلندمدت نیز تغییر می‌کند.

DOGE price at $0.082 | Source: DOGEUSD on TradingView.com

تاثیر آخر هفته

آخر هفته در حال حاضر به عنوان دوره ای با نوسانات کم شناخته شده است. این به این دلیل است که در حالی که بازار کریپتو شاهد پایان هفته معاملاتی نیست، بسته شدن بازارهای مالی گسترده تر نیز بر بازار تأثیر می گذارد. منجر به حجم کمتر و حرکت کمتر در بازار می شود.

با توجه به این موضوع، برای ارزهای رمزپایه مانند DOGE مهم است که اگر می خواهند روند صعودی خود را در آخر هفته حفظ کنند، در روز جمعه با قدرت تمام شوند. در غیر این صورت، تاثیر این حجم کم می تواند قیمت ها را بیشتر پایین بیاورد.

اگر DOGE قادر به شکست سطح مقاومت 0.09 دلار قبل از پایان روز جمعه نیست، سپس می تواند قبل از پایان آخر هفته، محدوده 0.07 دلار را ببیند. در این سطح پشتیبانی زیادی از میم کوین وجود ندارد، بنابراین گاوها احتمالاً باید حمایتی در حدود 0.065 دلار ایجاد کنند تا اگر این اتفاق بیفتد، خرس ها را متوقف کنند. با این حال، اگر دارایی دیجیتال بتواند بالاتر از 0.09 دلار به پایان برسد، احتمال افزایش قیمت بالای 0.1 دلار وجود دارد.

بر اساس داده های Coinmarketcap، DOGE در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.0826 دلار معامله می شد. در 24 ساعت گذشته 5.85 درصد و در هفت روز گذشته 25.83 درصد کاهش داشته است.

تصویر برجسته از Freepik، نمودار از TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا