ارزهای دیجیتال

تلاش بیت کوین برای ادعای مارک 20000 دلاری در میان بازار خرس

بیت کوین هیچ تغییری نشان نمی دهد و بسیاری از آلتکوین ها هنوز در منطقه قرمز هستند. شرایط بازار را می توان در عوامل متعددی مانند افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو دنبال کرد. چند هفته پیش، پس از اعلام افزایش نرخ بهره، بازارهای ارزهای دیجیتال حتی بیشتر کاهش یافتند.

چندین آلتکوین از جمله بیت کوین و اتریوم به این گزارش واکنش منفی نشان دادند. بیت کوین و اتریوم بلافاصله پس از گزارش فدرال رزرو 0.9 درصد کاهش یافتند. در 24 ساعت به ترتیب 2.4% و 2.0% کاهش یافتند.

این حرکت قیمت بیت کوین را کمی بالاتر از قیمت 23300 دلار رساند. اتریوم در آن زمان با قیمتی درست بالاتر از سطح قیمت 1800 دلار معامله می شد. سایر بازارها نیز در این مدت به منطقه قرمز سقوط کردند. نمونه بارز آن بازار سهام است.

به عنوان مثال، داوجونز حدود 0.23 درصد کاهش یافت. علاوه بر این، نزدک و اس اند پی 500 نیز روندی جانبی دارند. از آن زمان تاکنون، بازارهای کریپتو به افت ادامه می دهند و بیت کوین را اندکی پایین تر از سطح قیمت 20 هزار دلار می رساند.

قیمت بیت کوین به سمتی حرکت می کند: منبع: BTCUSDT Tradingview

بیت کوین برای رسیدن به قیمت 20 هزار دلار تلاش می کند

در 24 ساعت گذشته، بازار کریپتو نشان داد که خرس‌ها جایی برای گاوها ایجاد نمی‌کنند. این واقعیت باعث می شود که بیت کوین برای رسیدن به سطح قیمت 20000 دلار تلاش کند.

این علامت قیمت به همان اندازه که برای بازار ارزهای دیجیتال ضروری است برای بیت کوین نیز ضروری است. دلیل آن این است که سطح قیمت 20 هزار دلاری، بالاترین قیمت بازار گاوی 2017 تا 2018 را نشان می دهد. بنابراین، برای ادامه حرکت بازار کریپتو در روند صعودی، باید بالاتر از این سطح قیمت باقی بماند.

در حالی که به نظر می رسد بیت کوین به 20 هزار دلار خواهد رسید، اما با قیمتی درست زیر قیمت ارزنده معامله می شود. با توجه به نظارت بازار، بیت کوین در هفت روز گذشته 7 درصد کاهش یافته است. این در حالی است که میزان افت 24 ساعته آن حدود 1.5 درصد است.

یک نمودار نشان داد که نوسانات بیت کوین نیز در 24 ساعت گذشته نسبت به دو روز قبل کاهش یافته است. این امر زمانی مشهود بود که تقریباً بلافاصله پس از رسیدن به مرز قیمت 19500 دلار از سطح 20 هزار دلار بالاتر رفت.

بازار کریپتو نزولی

از ظاهر کنونی بازارهای کریپتو، تنها چند توکن حرکت صعودی را نشان می دهند. به غیر از این توکن های دیجیتال، بازار در اطراف منطقه قرمز در نوسان است. در حال حاضر، هیچ احساس مثبتی در مورد وضعیت فعلی بازار وجود ندارد.

برخی از آلتکوین ها در 24 ساعت گذشته چند درصد کاهش یافته اند. به عنوان مثال، اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ، 3 درصد افزایش یافته است.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا