ارزهای دیجیتال

تلاش اتریوم برای نگه داشتن بیش از 1000 دلار در حالی که خرس ها سخت تر فشار می آورند. آیا قیمت کاهش می یابد؟

  • قیمت ETH منطقه تقاضای خود را از دست داد زیرا قیمت به بالای 1250 دلار رسید.
  • قیمت ETH همچنان با وضعیت فعلی بازار نزولی به نظر می رسد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت ETH ضعیف به نظر می رسد زیرا قیمت در تلاش است تا بالای 1100 دلار باقی بماند و احتمال بازیابی میانگین متحرک نمایی روزانه (EMA) تاریک باقی بماند.

قیمت نمایش داده شده توسط اتریوم (ETH) ناامید کننده باقی مانده است، با اثر FTX بر پروژه های رمزنگاری کوچکی مانند جنسیس تأثیر می گذارد، زیرا بازار هر روز ضعیف تر به نظر می رسد، که نشان می دهد هنوز به پایین نرسیده است و در نتیجه قیمت بسیاری از آلتکوین ها، از جمله اتریوم (ETH) برای بقا می جنگند. اثر دومینوی حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ، بازار را متوقف کرده است، زیرا پس از عملکرد خوب قیمت ETH در هفته های گذشته، بازار هنوز حرکت قابل توجهی انجام نداده است. اکثر آلتکوین‌ها پشتیبانی کلیدی خود را از دست داده‌اند و با ضرر بیش از 90 درصدی معامله شده‌اند و بسیاری به احیای کریپتو امیدوارند. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم (ETH) در نمودار هفتگی

فضای کریپتو در چند روز گذشته شاهد تلاطم های زیادی بوده است، به طوری که بسیاری از آلتکوین ها پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی که کاهش قیمت را متوقف می کرد، در تلاش برای نشان دادن قدرت هستند.
بلاتکلیفی فعلی بازار باعث شده است که معامله گران و سرمایه گذاران برای خرید آلتکوین ها تردید داشته باشند، زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد که ارزش آنها به این زودی افزایش یابد.

اخبار FTX و اکنون جنسیس تأثیر قابل توجهی بر قیمت ETH داشته است و آن را به یک حرکت مارپیچ به منطقه 1150 دلاری فرستاده است زیرا قیمت در تلاش برای باقی ماندن در 1000 دلار است.

پس از بسته شدن قیمت اتریوم به زیر بالاترین سطح هفتگی 1200 دلار، احتمال پایین آمدن بازار بسیار زیاد است و قیمت اتریوم با باز شدن هفتگی نزولی تر به نظر می رسد.

مقاومت هفتگی برای قیمت ETH – 1300 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت ETH – 1000 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ETH در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه ETH | منبع: ETHUSDT در Tradingview.com

قیمت ETH در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی ضعیف باقی می ماند زیرا قیمت پس از جهش از منطقه 1100 دلار به زیر مقاومت 1200 دلار معامله می شود.

با ایجاد شایعات در مورد احتمال ورشکستگی جنسیس، این می تواند بر قیمت ETH و سایر دارایی های کوچکتر تأثیر بگذارد و قیمت با احتمال از دست دادن منطقه 1000 دلاری روبرو شود.

اگر قیمت ETH به بالای 1000 دلار برسد، می‌توانیم شاهد فروش بیشتری باشیم، زیرا این منطقه موقتی برای نگه داشتن خرس‌ها بوده است.

مقاومت روزانه برای قیمت ETH – 1200 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت ETH – 1000 دلار.

Featured Image From NBTC, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا