ارزهای دیجیتال

تعداد آدرس های بیت کوین ارسال بیت کوین به صرافی ها همچنان کاهش می یابد

با کاهش قیمت بیت کوین، فروش زیادی از سوی سرمایه گذاران صورت گرفته است. این روند فروش به کاهش بیشتر قیمت دارایی دیجیتال در چند وقت اخیر کمک کرده است. با این حال، با ادامه روند نزولی، کاهش قابل توجهی در مقدار BTC فروخته شده توسط دارندگان مشاهده شده است. کاهش تعداد آدرس هایی که سکه های خود را به صرافی های متمرکز می فرستند گویای این موضوع است.

فروشندگان شروع به خنک شدن می کنند

در طول سال گذشته، تعداد آدرس‌های بیت‌کوینی که بیت‌کوین را به صرافی‌های متمرکز می‌فرستادند، احتمالاً برای فروش دارایی‌های خود، به‌طور باورنکردنی افزایش یافته است. اما در هفته های اخیر با کاهش فروش شروع به کاهش کرده بود.

مطابق با گلاسنودتعداد آدرس‌هایی که بیت کوین را به صرافی‌ها ارسال می‌کردند، روز پنجشنبه به پایین‌ترین حد خود در 22 ماه گذشته رسید. این تعداد حدود 4445.369 نفر بود. اما روز جمعه یک کاهش متوالی دیگر به ثبت رسید. این بار، تعداد آدرس هایی که بیت کوین را به صرافی ها ارسال می کردند، 4443.202 آدرس بود.

Bitcoin falls to mid-$18,000s | Source: BTCUSD on TradingView.com

با بیش از 6000 کیف پولی که در اواسط سال 2022 بیت کوین را به صرافی های متمرکز ارسال می کردند، فاصله زیادی دارد. در حالی که افزایش کیف پول هایی که بیت کوین را به صرافی ها ارسال می کردند با کاهش قیمت در سه ماهه دوم سال 2022 مرتبط بود، اکنون برعکس است. ، با کاهش همزمان با کاهش قیمت بیت کوین.

این برای بیت کوین به چه معناست

به طور طبیعی، داده هایی مانند این به این واقعیت اشاره می کند که روند انباشت رو به رشدی در بین سرمایه گذاران وجود دارد، اما نه همه نقاط متریک برای این. به عنوان مثال تغییر موقعیت خالص HODLer است که توسط Glassnode در روز جمعه ثبت شد.

به جای اینکه همانطور که در روند انباشت انتظار می رود، در حال افزایش باشد تغییر موقعیت خالص HODLer همچنان رو به کاهش است. اکنون به پایین ترین سطح یک ماهه خود یعنی 51997.708 رسیده است. این نشان می دهد که حتی اگر ممکن است خستگی ناشی از فروش وجود داشته باشد، باز هم برای فشار بر قیمت دارایی دیجیتال کافی است.

مقدار عرضه فعال بیت کوین همیشه در حال افزایش است. اکنون به بالاترین سطح یک ماهه 718437.728 بیت کوین رسیده است. نسبت به بالاترین رقم قبلی در 11 سپتامبر یعنی 717,097.427 بیت کوین اندکی افزایش یافته است که همچنان به این واقعیت اعتبار می بخشد که فروش ها ادامه دارد.

قیمت بیت کوین نیز تحت فشار فروش در حال تسلیم شدن است. دارایی دیجیتال در حال حاضر زیر 19000 دلار معامله می شود و هیچ شاخصی از بهبود قابل توجهی را نشان نمی دهد.

Featured image from CNBC, charts from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا