ارزهای دیجیتال

تسریع در شمول مالی گشت و گذار در موج نوآوری دیجیتال – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

آکرا، غنا میزبان 6هفتم نسخه بانکداری متصل

بخش مالی غرب آفریقا شاهد موجی از نوآوری های دیجیتال بوده است که خدمات و برنامه هایی را تقویت کرده است که این پتانسیل را داشتند که واقعاً بخش بانکی را متزلزل کنند. بانک‌ها، فین‌تک‌ها و مؤسسات مالی از راه‌حل‌های دیجیتالی استفاده می‌کنند که برای ارائه خدمات بانکداری بدون لمس و از راه دور طراحی شده‌اند، که فرصت‌هایی را برای میلیون‌ها مهاجر دیجیتالی متصل که به طور رسمی بدون بانک اما از نظر اقتصادی فعال هستند، باز کرده است.

بانک‌های مرکزی در منطقه سیاست‌هایی را برای برآوردن نیازهای نسل بعدی مشتریان بانکداری تکامل‌یافته، با تجزیه و تحلیل چالش‌ها و موفقیت‌های مناطقی که از شمول مالی حمایت می‌کنند، اجرا کرده‌اند. این بخش همچنین سیستم‌های بانکی خودکار، پلت‌فرم‌های پیشرفته پول همراه، اعتبار مناسب و تسهیلات وام دیجیتالی، و ارزهای دیجیتال را برای این بازار امیدوارکننده به کار گرفته است.

با این به عنوان یک راننده مرکز بین المللی اتحادهای استراتژیک (ICSA)، برگزارکنندگان اجلاس سران بانکی پیشرو بانکداری متصل 2022- (اجلاس بانکداری دیجیتال آفریقا سابق). همه چیز آماده است تا با نسخه ششم بانکداری متصل غرب آفریقا، که مضمون آن “تسریع در شمول مالی از طریق پذیرش دیجیتالی.

این اجلاس دو روزه شاهد نظرات رهبران و کارشناسان صنعت بانکی خواهد بود. اجلاس زنده می‌رود، در 15هفتم و 16هفتم نوامبر 2022 در آکرا، غنا با یک جریان مجازی همزمان با حضور بیش از 350 نماینده.

این اجلاس شاهد بینش ها و ورودی های رهبرانی مانند دکتر ماکسول اوپوکو آفاری از بانک غنا؛ Abena Osei-Poku از بانک Absa; ویکتور یاو آسانته از بانک FBN غنا؛ Ndungu Thairu از بانک تلفیقی غنا؛ آدسولا آددونتان از بانک اول نیجریه و بسیاری دیگر که به حوزه‌های کلیدی مانند ایجاد اقتصاد بدون نقد/نقد نقدی دست خواهند زد. کیف پول دیجیتال و وام دیجیتال؛ امنیت – یک مدل فراگیر. مدل فقط دیجیتال – روند و چالش ها. هم افزایی بین FI های سنتی و مخابرات.

بانکداری متصل 2022 از لحاظ تاریخی، بهترین ذهن‌ها را از موسسات پیشرو گرد هم می‌آورد تا در گفتگوی باز و سازنده با همتایان، کارشناسان موضوع صنعت و تزاران سیاست شرکت کنند، و امسال وعده داده است که حتی بهتر و بزرگ‌تر باشد. بانکداری متصل جدیدترین بینش‌ها، فرصت‌های شبکه‌سازی، فرصتی برای یادگیری از بهترین‌های کسب‌وکار و پیشی گرفتن از رقبا را ارائه می‌دهد.

درباره ICSA

مرکز بین‌المللی اتحادهای استراتژیک گروهی از متخصصان و نوآوران صنعت پیشرو است. اقدامات اصلی ما شامل نوآوری ها و استفاده از سناریوهای موردی رهبران صنعت، توسط تحقیقات ما و از منابع اطلاعاتی پیشرو برای مشاغل و حرفه ای ها در سراسر جهان است.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

مدیحه العروج

[email protected]

[email protected]

8625 3808 20 44+

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا