ارزهای دیجیتال

ترون انرژی صعودی را نشان می دهد و سرمایه گذاران را برای خرید TRX جذب می کند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

TRON در 12 ساعت گذشته روند صعودی داشته و صعودی به نظر می رسد. شاخص های فنی همه حاکی از افزایش تقاضا برای دارایی و یک خط ثابت است.

در اینجا نگاهی گذرا به نحوه عملکرد رمزارز اخیراً آورده شده است:

  • قیمت TRX تا زمان نوشتن 0.20٪ افزایش یافت
  • شاخص های فنی افزایش تقاضای TRX را نشان می دهد
  • TRON دومین ردیف از نظر TVL است

قیمت ترون به نصف کاهش یافت

مطابق با CoinMarketCap، قیمت TRX 0.20٪ افزایش یافته است یا تا لحظه نوشتن این مقاله در 0.05529 معامله می شود.

TRON در این ماه چندین بار سطح پشتیبانی کلیدی 0.54 دلار را آزمایش کرده است. قیمت TRX نیز تا 50 درصد کاهش یافته است یا در حال حاضر در سطح 0.0578 دلار است زیرا سکه از 0.066 به 0.047 دلار کاهش یافته است.

Source: TradingView

Visible Range Volume Profile نیز امیدوارکننده به نظر می رسید زیرا نقطه کنترل را در سطح 0.055 دلار و با منطقه ارزش بالا در 0.059 دلار به نمایش گذاشت.

در 26 نوامبر، TRON سطح پشتیبانی کلیدی 0.0527 دلار را دوباره آزمایش کرد. شکن صعودی را می توان درست در زیر این سطح مشاهده کرد که از 0.0527 تا 0.0516 دلار گسترش می یابد.

بدیهی است که قیمت چندین بار سعی کرده است که شکن صعودی را مجدداً آزمایش کند و در هر آزمایش مجددی که انجام می‌شود، واکنش قابل مشاهده‌ای را مشاهده کرده است.

TRON اخیراً فاش کرده است که از نظر ارزش کل قفل شده (TVL) در ردیف دوم قرار دارند و پس از اتریوم قرار دارند. همچنین نرخ سوختگی قابل توجهی را نشان داد که فقط از فرضیه رشد شتابان TRON پشتیبانی می کند.

iE3rknUc

TRX total market cap at $5 billion on the daily chart | Chart: TradingView.com

آزمایش‌های مجدد مکرر روی بریکرهای صعودی و همچنین پایین‌ترین سطح‌ها باعث شکل‌گیری یک الگوی راست‌زاویه شده است که می‌تواند نشانه‌ای از شکست به سمت شمال در قیمت باشد.

از سوی دیگر، بیت‌کوین تلاش می‌کند تا از فشار افزایشی 17 تا 17.4 هزار دلاری عبور کند، که نشان می‌دهد عقب‌نشینی می‌تواند به گاوها فرصتی برای خرید TRX بدهد.

1671717737 287 ترون انرژی صعودی را نشان می دهد و سرمایه گذاران

Source: TradingView

Tron OBV در حال افزایش

TRX در حال حاضر پشتیبانی می شود، اما در انجام هیچ حرکت نمودار قابل توجهی ناکام است. درعوض، قیمت‌ها به حرکت خود در داخل پرچمی که شکل گرفته ادامه می‌دهد.

در همین حال، یک رد بیشتر، اقدام قیمت TRX را پایین می‌آورد و سپس تلاش می‌کند تا پشتیبانی ارائه شده توسط خط روند صعودی را آزمایش کند.

1671717737 834 ترون انرژی صعودی را نشان می دهد و سرمایه گذاران

Source: TradingView

اگر این سطح شکسته شود، می توان معاملات نزولی را تا 0.051 دلار پیش بینی کرد.

از ماه نوامبر، مشاهده شده است که حجم در تعادل ترون به سرعت در حال افزایش است، که نشان دهنده سطح فوق العاده بالایی از فشار خرید است.

در این مورد، اگرچه شکل‌گیری الگوی راست‌زاویه به یک شکست رو به بالا اشاره می‌کند، به نظر می‌رسد سناریوی دیگری همانطور که در نمودار بهره باز صاف نشان داده شده است وجود دارد.

این نشان می دهد که قیمت TRX ممکن است قبلاً به اوج خود رسیده باشد که به این معنی است که فقدان حرکت بیشتر می تواند نشان دهنده تضعیف روند باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا