ارزهای دیجیتال

ترا کلاسیک پرش دو رقمی، آیا زمان خرید فرا رسیده است؟

فروپاشی شبکه اصلی Terra یکی از محرک های اصلی بازار صعودی فعلی بوده است. قیمت LUNA در عرض چند روز از بالای 100 دلار به زیر صفر رسیده بود که باعث وحشت بازار در بازار شد و یک رشته زیان در موج آن باقی ماند. با این حال، علیرغم سقوط، سرمایه گذاران کریپتو از دارایی دیجیتال دست نکشیدند. تنها در هفت روز گذشته، این ارز دیجیتال سود دو رقمی داشته است. در اینجا دلیل آن است.

چرا ترا کلاسیک بالا است

پس از سقوط، سرمایه گذاران Terra Classic به دلیل از دست دادن 100٪ ارزش خود در عرض چند روز، زیان زیادی را متحمل شدند. با این حال، از آن زمان، سرمایه گذارانی وجود داشته اند که به توکن وفادار مانده اند و به دنبال راه هایی برای بازگرداندن آن به شکوه گذشته خود بوده اند.

یکی از راه‌های پیشنهادی برای افزایش ارزش توکن‌های LUNC، مالیات 1.2 درصدی است. این مالیات بر روی هر تراکنش LUNC، تا تعاملات کیف پول و قراردادهای هوشمند، پیشنهاد شده است. سپس توکن های تولید شده از مالیات به کیف پول سوخته ارسال می شود. بدین ترتیب تعداد توکن هایی که در گردش هستند کاهش می یابد.

این پیشنهاد مالیاتی هنوز پذیرفته نشده است، اما از زمانی که عمومی شد، قیمت دارایی دیجیتال به آن پاسخ مثبت داده است. در 24 ساعت گذشته، قیمت LUNC 63.71 درصد افزایش یافته و ارزش فعلی آن را به 0.00567 دلار رسانده است. در بازه زمانی وسیع‌تر، عملکرد ارز دیجیتال حتی با 93.32% و 476.11% افزایش به ترتیب در 7 روز و 30 روز گذشته چشمگیرتر است.

LUNC تنها توکن Terra نیست که از سود جدید پس از پیشنهاد مالیاتی بهره می برد. Terra Classic USD (USTC) نیز در 24 ساعت گذشته دو رقمی شده است. «استیبل کوین» که پیوند خود را با دلار آمریکا از دست داده بود، در حال حاضر در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 0.04754 دلار معامله می شود.

آیا زمان خرید LUNC فرا رسیده است؟

نوسانات بالای Terra Classic آن را به یک توکن جذاب برای سرمایه گذارانی تبدیل کرده است که به دنبال امتحان شانس خود و کسب درآمد در کوتاه مدت هستند. از آنجایی که همچنان محبوبیت فوق‌العاده‌ای دارد و قیمت آن هنوز بسیار پایین است، و همچنین دارای عرضه بسیار بالایی در گردش است، نوسانات قیمت معمولاً گسترده است و منجر به افزایش‌هایی در ماه گذشته می‌شود.

LUNC trading at $0.0005 | Source: LUNCUSD on TradingView.com

در حالی که این نوسان باعث ایجاد یک سرمایه گذاری جذاب می شود، خرید LUNC شبیه به قمار توصیف شده است. دیوید گوخشتین، بنیانگذار Gokhshtein Media، در توییتر گفت که قماربازان تنها کسانی هستند که روی ارز دیجیتال سرمایه گذاری می کنند. اساساً وقتی صحبت از سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال مانند LUNC می شود، احتمال ضرر زیاد است و آن را به یک سرمایه گذاری پرخطر تبدیل می کند.

با این وجود، جامعه کریپتو از LUNC دست برنداشته است. بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، اوایل روز پنجشنبه اعلام کرد که تعمیر و نگهداری کیف پول LUNC Terra Classic را انجام خواهد داد.

LUNC Terra Classic همچنین به حفظ ارزش بازار بالاتری نسبت به Terra LUNA ایردراپ شده ادامه می دهد. اولی 3.48 میلیارد دلار است، در حالی که دومی دارای ارزش بازار 263 میلیون دلار است. علاوه بر این، ارزش بازار فعلی USTC 465.78 میلیون دلار است.

Featured image from BTCC, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا