ارزهای دیجیتال

تخمین پیش‌بینی Blockware Solutions در سال 2023، بیت کوین پایین است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Blockware Intelligence، بازوی تحقیقاتی Blockware Solutions، پیش‌بینی سال 2023 خود را منتشر کرده است که از جمله نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین به زودی به پایین خواهد رسید.

این گزارش شامل یک بررسی کلی و پیش‌بینی کلان اقتصادی، در کنار پاسخ بیت کوین و همچنین شاخص‌های زنجیره‌ای بود که حرکت‌های بالقوه آینده را نشان می‌دهد. قیمت محقق شده کوتاه مدت (STH RP)، همانطور که در این گزارش نشان داده شده است، یک متریک متحرک تر و سریع تر است که توسط قیمت سکه های جابجا شده در یک دوره معین تعیین می شود، در حالی که قیمت تحقق یافته دارنده بلندمدت (LTH RP) ) یک متریک با نوسان کمتر و چسبنده تر است که توسط قیمت سکه هایی که برای دوره های طولانی تر حرکت نکرده اند تعیین می شود. هنگامی که قیمت به زیر LTH RP کاهش می یابد، به این معنی که اکثر دارندگان طولانی مدت زیر آب هستند، اغلب با پایین ترین سطح بازار نزولی قبلی همزمان است. این گزارش حاکی از آن است که قیمت بیت کوین احتمالاً هم LTH RP و هم STH RP که در حال حاضر تحت آن است، تغییر خواهد کرد، که می تواند نشان دهنده پایین بودن بازار نزولی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا