ارزهای دیجیتال

تحلیل خوش بینی: آخرین ارقام می توانند اعتماد سرمایه گذاران را القا کنند

Optimism یک شبکه لایه 2 است که در بالای زنجیره اصلی اتریوم عمل می کند. از زمان عرضه در ماه ژوئن، به دلیل افزایش مداوم ارزش آن، مورد توجه سرمایه گذاران و خریداران بوده است.

علیرغم این واقعیت که ارزش سکه در حال حاضر زیر سطح 1 دلار است و همانطور که نوشته شده است کاهش می یابد، نوسانات قیمت ممکن است با تحولات اخیر خنثی شود.

بر اساس داده های Coingecko در روز چهارشنبه، خوش بینی (OP) در حال حاضر با قیمت 0.922285 دلار معامله می شود که 3.5 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است.

تیم توسعه گزارشی را تهیه کرده است که در آن پیشرفت های انجام شده در ماه گذشته را برجسته می کند. از پایین ترین سطح خود در ماه آگوست، زمانی که فقط 563 میلیون توکن OP سهام وجود داشت، TVL یا کل ارزش قفل شده، 6 درصد افزایش یافته است. در حال حاضر 872 میلیون در TVL وجود دارد.

خوش بینی آخرین داده ها ممکن است جرقه اعتماد در OP

علیرغم این واقعیت که این کاهش نسبت به ارزش کل 1.18 میلیارد توکن OP منجمد در 7 آگوست است، با توجه به شرایط فعلی بازار، هرگونه افزایش می تواند اعتماد سرمایه گذاران را به توکن OP افزایش دهد.

صندوق حکومت داری توکن هاوس جزء حیاتی شبکه خوش بینی به عنوان یک کل است.

هدف اصلی این صندوق تامین مالی طرح های مرتبط با شبکه است. تحقیقات اخیر این رقم را حدود 40 میلیون دلار نشان می دهد. گسترش قبلی TVL سیستم را می توان تا حدی به این رقم نسبت داد.

این گسترش با اخبار متفاوتی در مورد داده های کاربر همراه است. طبق داده های اخیر، اولین ایردراپ توکن در ژوئن 2022 افزایش قابل توجهی در تعداد کاربران جدید و حجم تراکنش های شبکه ایجاد کرد.

سپس، همگام با بحران گسترده تر ارزهای دیجیتال، این رقم به شدت کاهش یافت.

خوش بینی: مشوق های صندوق حکومتی

با توجه به تجزیه و تحلیل ذکر شده، با این حال، آن را همسطح کرد و نشان داد که شبکه اکثریت کاربران خود را حتی با کاهش بازار کریپتو حفظ کرده است. مشوق های صندوق حکومتی به حفظ کاربران کمک می کند.

گسترش این شبکه چه تاثیری بر تجارت توکن خواهد داشت؟ بر اساس اطلاعات در دسترس عموم، نه چندان. هر قطعه سکه بین 1.005 تا 0.844 دلار معامله می شود. این روند بازار نامطلوب کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر را دنبال می کند.

این نوسان نسبت به نوسانات اخیر بازار کریپتو معمولی در نظر گرفته می شود. اگرچه شرایط کنونی بازار خارج از شبکه خوش‌بینی دشوار است، اما این امر نمی‌تواند برای خود شبکه صادق باشد.

شفافیت شبکه خوش بینی برای کاربرانش به رشد خوب آن کمک کرده است. این چشم انداز شفاف و سیستم پیشنهادی دموکراتیک آن را به یکی از غیرمتمرکزترین ارزهای موجود در بازار تبدیل کرده است، اگر نه غیرمتمرکزترین ارزها.

خوش بینی می تواند مطمئن باشد که در نتیجه افزایش تعداد معتقدان به DeFi، کاربران بیشتری به آنها مراجعه خواهند کرد.

Crypto total market cap at $896 trillion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Motivation Grid, Chart: TradingView.com

(The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice).

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا