ارزهای دیجیتال

تحلیلگر می‌گوید قیمت اتریوم (ETH) احتمالاً در حال حاضر رشد خود را متوقف خواهد کرد

در یک توییت دو روز پیش، بلانتز پیش بینی کرد که اتریوم تنها 10 درصد با تثبیت فاصله دارد. معامله گر کریپتو به دلیل پیش بینی دقیق بازار نزولی بیت کوین در سال 2018 مشهور است. این استراتژیست که بیشتر به عنوان «پیمانکار هوشمند» محبوبیت داشت، توضیح داد که از ماه آگوست به دقت نمودارهای قیمت ETH را دنبال کرده است.

او به 211000 فالوور خود اطمینان داد: «اتریوم در مراحل پایانی روند نزولی فعلی خود است و به زودی به سمت بالا حرکت خواهد کرد. در توییت توضیح داده شده است که هنگامی که توکن مسیر خود را اصلاح کرد، سرمایه‌گذاران می‌توانند برای گرفتن موقعیت‌های بلندمدت آماده شوند.

مطالب مرتبط: XRP در 7 روز گذشته به عنوان ریپل در مقابل کند شده است. کیس SEC روشن می شود

پیش‌بینی‌های پیمانکار هوشمند تا کنون انجام شده است

Smart Contracter نموداری بر اساس نظریه موج الیوت به عنوان شاهدی بر پیش بینی های خود ارائه کرد. بلانتز به عنوان یکی از نظریه پردازان برجسته این روش تحلیل بازار، در گذشته پیش بینی هایی را با موفقیت انجام داده است. جدا از پیش‌بینی بیت‌کوین 2018 که بسیار مورد تحسین قرار گرفت، به نظر می‌رسد پیش‌بینی‌های اخیر این استراتژیست در مورد اتریوم تا این لحظه برقرار بوده است. پیمانکار هوشمند ماه گذشته با استفاده از روش روانشناسی جمعیت موج، افزایش 1800 دلاری ماه سپتامبر را پیش بینی کرد.

در زمان پیش‌بینی وی، دومین کریپتو بزرگ با 1600 دلار پایین معامله می‌شد. این تحلیلگر پیش بینی کرد که ETH به طور موقت در یک موج B افزایش می یابد قبل از اینکه در انتظار یک رالی دیگر به کف خود برسد. او پیش‌بینی می‌کند که اتریوم پیش از بازگشت به 2000 دلار به 1200 دلار کاهش می‌یابد.

قیمت اتریوم در حال حاضر بالای 1450 درصد معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت ETHUSD از TradingView.com

پیش بینی های دیگر توسط Smart Contracter

ما در مراحل پایانی این اصلاح $eth هستیم و صعود از جولای را اصلاح می کنیم. بلانتز گفت: از ابتدای ماه آگوست این را گام به گام ترسیم کرده‌ایم، فقط 10 درصد یا بیشتر کاهش یافته است تا به دنبال خریدهای بلندمدت باشیم.

علاوه بر این، نمودار تحلیلگر نشان می‌دهد که اتریوم در حال افت دیگری است که در نهایت به یک روند صعودی تبدیل می‌شود. استراتژیست مستعار می گوید، اگر ساختار نمودار مناسب به نظر برسد، 1300 دلار نقطه سیگنال خرید را نشان می دهد.

قابل ذکر است که اتریوم تنها پیمانکار هوشمند رمزنگاری نیست که ردیابی می کند. هفته گذشته، او احساسات نزولی را در مورد بیت کوین ابراز کرد و ادعا کرد که نمودارهای قیمت آن در آن زمان زشت به نظر می رسید. یکی دیگر از تحلیلگران معروف «Dave the Wave» پیش‌بینی کرده بود که کینگ کوین طبق نمودار MACD خود برای یک روند صعودی آماده می‌شود. با این حال، بلانتز اصرار داشت که بیت کوین همچنان منتظر چندین سقوط دیگر است. او اعلام کرد که هیچ بیت کوینی نخواهد خرید مگر اینکه قیمت آن به کمتر از 17000 دلار برسد.

چندین عامل در نوسانات فعلی بازار کریپتو نقش دارند

اگرچه پیش‌بینی‌های پیمانکار هوشمند تاکنون ابطال نشده است، هنوز زمان زیادی تا اثبات یا تخفیف پیش‌بینی‌های او باقی مانده است. عوامل متعددی از جمله تورم، انتشار CPI و ادغام اتریوم همچنان در نوسانات ارزهای دیجیتال نقش دارند. از این رو معامله گران و سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال بهتر است در تصمیمات سرمایه گذاری خود محتاط باشند.

مطالب مرتبط: بیت کوین کنترل 20000 دلاری خود را از دست داد و برای دومین روز متوالی تثبیت شد

بر اساس داده های TradingView، در زمان نگارش این مقاله، اتریوم در حدود 1470 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته بیش از 2.50 درصد افزایش یافته است.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا