ارزهای دیجیتال

تحلیلگر بلومبرگ می‌گوید بیت کوین در نیمه دوم سال 2022 دوباره رشد خواهد کرد

مایک مک گلون، تحلیلگر ارشد کالا در بلومبرگ، پیش بینی می کند افزایش قیمت بیت کوین در نیمه دوم سال 2022. این نشان می دهد که قیمت بیت کوین ممکن است برای بازگشت مثبت در سال جاری آماده شود.

در مقایسه با انواع دارایی های شناخته شده تر، پیش بینی قیمت بیت کوین به طور قابل توجهی سخت تر است و به دلیل عدم اطمینان و کاهش اخیر قیمت، نسبت به نیروهای بازار حساس تر است.

مطالب مرتبط | هیئت فدرال ایالات متحده ادعا می کند که ارزهای دیجیتال می توانند اقتصاد را تقویت کنند، آیا منجر به روند صعودی می شود؟

در سال 2021، قیمت بیت کوین دو برابر شد، اما در ژانویه 2022، شاهد کاهش قابل توجهی بود که تقریباً به طور کامل سودهای سال قبل را معکوس کرد.

در حال حاضر، BTC به دلیل فراز و نشیب های بازار، به خوبی از قیمت بالای 68000 دلاری خود در ماه نوامبر عقب مانده است. حتی طی شش ماه گذشته، بیت کوین تنها برای مدت کوتاهی به بالای 45000 دلار رسیده است.

در مقایسه، بیت کوین سابقه بسیار طولانی تری نسبت به سایر ارزهای دیجیتال دارد. با این حال، با تغییرات قیمت، بیت کوین هنوز بیش از دو برابر بیشتر از چند سال پیش ارزش دارد.

نکته مایک مک گلون برای قیمت بیت کوین

مک گلون نظرات خود را در مورد توییتر در 6 جولای، به روندهای دلگرم کننده در داده های شاخص رمزگذاری گلکسی بلومبرگ (BGCI) اشاره کرد. وی بیان می کند که:

با نزدیک شدن به کاهش شاخص کریپتو گلکسی بلومبرگ مشابه پایین ترین سطح سال 2018 و تخفیف #بیت کوین به میانگین متحرک 50 و 100 هفته ای مشابه با پایه های گذشته، ریسک در مقابل پاداش به سمت سرمایه گذاران پاسخگو در 2 ساعت متمایل می شود.

BGCI، یک معیار، ارزهای دیجیتال قابل توجهی را که به دلار معامله می شوند، ردیابی می کند. بلومبرگ علاوه بر داشتن نام تجاری مشترک Galaxy Digital Capital Management، مالک و مسئول مدیریت ایندکس است.

بیت کوین در حال حاضر با قیمت 20463 دلار در نمودار روزانه معامله می شود منبع: نمودار BTC/USDT از Tradingview.com

به عقیده مک گلون، پایین ترین سطح بازار نزولی در سال 2018 با بازگشت قابل توجهی در نیمه اول سال 2019 همراه شد که شاید به موازات نشانه های فعلی باشد.

در 4 جولای، در پیش بینی بیت کوین خود توییتمک‌گلون اظهار داشت که افزایش 75 واحدی بر ثانیه در ژوئن می‌تواند آخرین افزایش قیمت باشد، در صورتی که ارزش سهام به همان نرخی که در نیمه اول سال کاهش داشت ادامه یابد.

در 6 جولای خود توییتوی اظهار داشت که با توجه به قیمت پایین فعلی بیت کوین که از نیمه دوم سال شروع می شود، ممکن است یکی از بزرگترین بازارهای صعودی خود را تجربه کند.

یا ممکن است کریپتو یک آزمایش ناموفق در فرآیند مازاد شدن، مانند #نفت خام باشد. تعصب ما این است که پذیرش بیت کوین به احتمال زیاد همچنان در حال افزایش است.

پیش بینی سایر تحلیلگران برای بیت کوین

برخی از منتقدان متخاصم ارزهای دیجیتال پیش‌بینی می‌کنند که بیت‌کوین در سال 2022 به زیر 10000 دلار سقوط خواهد کرد. با این حال، موقعیت مناسب‌تر می‌تواند این باشد که باور کنیم که ارز دیجیتال همچنان می‌تواند تا 100،000 دلار افزایش یابد، همانطور که بسیاری از کارشناسان در پایان سال گذشته پیش‌بینی کردند.

مطالب مرتبط | آیا یک پیشنهاد شغلی جعلی و یک پی دی اف مسئول هک Axie Infinity/رونین هستند؟

مانند پروفسور کارول الکساندر از دانشگاه ساسکس، پروفسور امور مالی، پیش بینی می کند که بیت کوین در سال 2022 به پایین ترین حد 10000 دلار سقوط می کند و بیشتر سود آن در 15 ماه گذشته را از بین می برد.

خوب، هیچ اجماع واضحی در مورد پیش‌بینی ارزهای دیجیتال وجود ندارد. برخی از تحلیلگران بازار بر این باورند که بیت کوین تا پایان سال 2023 به قیمت 100000 دلار خواهد رسید، در حالی که برخی دیگر می گویند تنها تا سه ماهه اول سال 2022 طول خواهد کشید. 70000 دلار

                Featured image from Flickr, chart from Tradingview.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا