ارزهای دیجیتال

تحلیلگران پیش بینی می کنند که بیت کوین به زودی سقوط خواهد کرد اما پیشنهاد خرید بیت کوین را می دهند

بر کسی پوشیده نیست که بسیاری از ارزهای دیجیتال با افت قیمت مواجه شده اند. تا 18 ژوئن، قیمت بزرگترین ارز دیجیتال جهان، بیت کوین، به حدود 17622 دلار کاهش یافت. این داده ها از Binance گرفته شده است. از آن زمان، گفتگوهای متعددی مبنی بر اینکه آیا این قیمت کمترین قیمت برای دارایی خواهد بود یا خیر، انجام شده است.

یک تحلیلگر ارز دیجیتال از CryptoQuant قیمت احتمالی بیت کوین را در آینده نزدیک فاش کرده است. CryptoQuant یک پلت فرم منبع ارز دیجیتال شناخته شده است. به گفته این تحلیلگر، قیمت 17622 دلار ممکن است پایین ترین قیمت بیت کوین نباشد. با این حال، این فرض با توجه به سطح فعلی آن چندان محکم نیست.

بررسی اجمالی Crypto Winter

بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران هنوز تردید دارند که آیا به زودی تغییر مثبتی رخ خواهد داد. چندین بخش از اطلاعات نشان می دهد که بیت کوین همچنان به قیمتی کمتر از 20 هزار دلار خواهد رسید.

این سناریو باعث شده چندین دارنده ارز دیجیتال دارایی های خود را بفروشند. همچنین، پیش از این، برخی از شرکت‌های بزرگ ارزهای دیجیتال به دلیل چرخش نزولی بازار، تصمیمات سختی گرفته‌اند. نمونه بارز این شرکت های رمزنگاری Vauld است.

منبع: CryptoQuant

بر اساس گزارش‌ها، پلتفرم وام‌دهی کریپتو مجبور به تعلیق برداشت و کاهش تعداد کارمندان خود شد. این در 4 جولای فاش شد.

قیمت احتمالی بیت کوین

در ادامه، یک تحلیلگر پلتفرم منابع ارزهای دیجیتال، توماش هانچار، احتمال پیش بینی خود را توضیح داده است. به گفته وی، نمودار 20 روزه LTH SORP SMA 1/3 را پیش بینی می کندrd احتمال رسیدن بیت کوین به آن نقطه پایین قیمت.

توضیح شاخص (SMA) ارائه شده در بالا مخفف نمودار 20 روزه میانگین متحرک ساده است. این نشان دهنده LTH SOPR (نسبت سود بازده خرج شده دارندگان بلندمدت است.

بر اساس داده ها، نسبت به دست آمده تا سه ماه کمتر از سطح بی طرفانه “یک” بوده است. بر اساس پیش‌بینی تحلیل‌گر، این یک سوم سطحی است که یک فرآیند بالقوه پایین آمدن را توضیح می‌دهد.

این تحلیلگر بیشتر عملکرد ایده 20 روزه اندیکاتور مورد استفاده خود را توضیح داد. وی گفت: ایده شاخص 20 روزه برای انتقال خطوط استاندارد مناسب است.

توماش هانچار می گوید خرید بیت کوین اکنون است

پس از این تجزیه و تحلیل، توماش هانچار به این نتیجه رسید که خرید بیت کوین باید از هم اکنون آغاز شود. این به این دلیل است که در مدت کوتاهی یک جهش قوی وجود خواهد داشت. او افزود، اما یک اشکالی وجود دارد که باید از آن آگاه بود. این احتمال کاهش قیمت توکن دیجیتال به زیر قیمت 20 هزار دلار است.

تحلیلگران پیش بینی می کنند که بیت کوین به زودی سقوط خواهد کرد اما پیشنهاد خرید بیت کوین را می دهند
قیمت بیت کوین روند صعودی را حفظ می کند منبع: BTCUSDT Tradingview

بر اساس داده‌های دیده‌بان بازار کریپتو، ۴۷ روز از آخرین پایین‌ترین قیمت بیت‌کوین می‌گذرد.

با توجه به این واقعیت، تحلیلگر علاوه بر این، به معامله گران پیشنهاد داد. او اشاره کرد که برای معامله گران ضروری است که گزینه شکست احتمالی را به کار گیرند.

Featured image from Pexels - Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا