ارزهای دیجیتال

تجارت بیت کوین و اتریوم در منطقه سبز، کاردانو و سولانا بیش از 10 درصد افزایش یافت – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

تجارت بیت کوین و اتریوم در منطقه سبز، کاردانو و سولانا بیش از 10 درصد افزایش یافت - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 7

مواد غذایی کلیدی:

  • سقف بازار ارزهای دیجیتال امروز بیش از 5 درصد افزایش یافت که منجر به حرکت مثبت قیمت در اکثر دارایی‌های دیجیتال شد.
  • بیت کوین از دهمین شمع قرمز هفتگی متوالی اجتناب کرد و نزدیک بود به بالاترین حد خود در سه هفته گذشته برسد.
  • فعالیت صعودی در میان سکه‌های پیشرو DeFi و رشد TVL می‌تواند منجر به تجدید حیات گسترده‌تر در بخش DeFi شود.

بیت‌کوین و اتریوم هر کدام بیش از 5 درصد رشد کردند و به بالاترین سطح سه هفته‌ای خود نزدیک شدند.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 5 درصد افزایش یافت و به 1.34 تریلیون دلار رسید که منجر به عملکرد مثبت چشمگیر قیمت در کل بازار شد. به عنوان مثال، تنها 4 ارز از 100 ارز دیجیتال برتر (به استثنای استیبل کوین) در منطقه قرمز در زمان انتشار معامله می شوند.

نمودار قیمت BTC/USD در 6 ژوئن
نمودار قیمت BTC/USD

بیت کوین در آستانه تغییر قیمت 6 درصدی 24 ساعته به قیمت 31500 دلار رسید و به شدت به شکستن بالاترین قیمت 3 هفته ای خود یعنی 32290 دلار نزدیک شد که در آخرین روز ماه می به آن رسیده بود. با نگاهی به نمودار TradingView، بزرگ‌ترین دارایی‌های دیجیتالی جهان به سختی از دهمین شمع قرمز متوالی هفتگی جلوگیری کردند. بیت کوین با یک سری نهمین شمع قرمز متوالی رکورد قبلی خود را از 6 به 9 افزایش داد.

BTC/USD از دهمین شمع قرمز هفتگی متوالی اجتناب کرد
نمودار قیمت هفتگی BTC/USD. منبع تصویر: TradingView

مانند بیت کوین، اتریوم نیز در 24 ساعت گذشته به طور محکم در منطقه سبز معامله شده است – کریپتو پس از نزدیک به یک هفته معامله در سطوح زیر 1900 دلار، بیش از 6 درصد افزایش یافت و به بالای 1900 دلار رسید. دومین کریپتو بزرگ اکنون کمتر از 9 درصد از بالاترین سطح سه هفته‌ای خود یعنی 2090 دلار که در 23 می به آن رسیده بود، معامله می‌شود.

نمودار قیمت ETH/USD 6 ژوئن
نمودار قیمت ETH/USD

فعالیت مثبت قیمت اتریوم ظاهراً به عنوان یک کاتالیزور برای آلتکوین های متعدد عمل کرد، که بسیاری از آنها برای شروع هفته سودهای دو رقمی را تجربه کردند که Cardano و Solana برجسته ترین نمونه ها بودند.

تجمعات کاردانو و سولانا به معکوس شدن بازار در فضای دیفای اشاره دارد؟

هر دو کاردانو و سولانا در هفته گذشته تغییرات قیمت بسیار مشابهی داشتند – هر دو سکه در آخرین روز ماه می به بالاترین حد هفتگی خود رسیدند، اما در طول هفته اول ژوئن به محدوده قیمت قبلی خود بازگشتند.

نمودار قیمت ADA/USD 6 ژوئن
نمودار قیمت ADA/USD

دو سکه بومی رقبای پیشرو قراردادهای هوشمند اتریوم در 24 ساعت گذشته بیش از 12 درصد افزایش یافتند و جایگاه خود را در لیست بزرگترین برندگان امروزی در 100 ارز دیجیتال برتر تثبیت کردند.

طبق گفته DeFiLlama، همراه با افزایش قیمت در ارزش سکه های پیشرو DeFi، ارزش کل قفل شده (TVL) در محصولات و خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) بیش از 3 درصد افزایش یافت. این افزایش اندک در زمان سختی برای DeFi رخ می دهد – TVL از آوریل 2022 بیش از نصف شده است و از 230 میلیارد دلار به 110 میلیارد دلار در ژوئن کاهش یافته است.

با افزایش قابل توجه قیمت در ارزش دارایی‌های پیشرو DeFi، رشد مثبت TVL پس از ماه‌ها کاهش و انتقال بسیار موردانتظار اتریوم به اثبات سهام (PoS) می‌توانیم شاهد تغییر روند در کوتاه مدت باشیم. .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا