ارزهای دیجیتال

تجارت بیت کوین “خسته کننده” شده است: آیا این چیز بد است یا خوب؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری توسط فرانسوا موریو، نویسنده فین‌تک و تحلیلگر ریسک مالی ساکن پاریس است.

افزایش نرخ بهره فدرال رزرو بازار را وحشت زده کرده است و دارایی های سوداگرانه مانند بیت کوین از جمله بیشترین آسیب ها هستند. اگرچه زمانی به عنوان یک دارایی غیر همبسته در مقایسه با بازارهای سهام تبلیغ می شد، اما بتای بیت کوین در نهایت به خوبی از یک گذشته است زیرا با نرخی تقریباً دوبرابر نسبت به بازار سهام در حال مبارزه سقوط می کند.

اما اخیراً به نظر می رسد که سکه زیر 20000 دلار راکد شده است. در این ادغام ظاهری، برخی می ترسند که ممکن است به سادگی در برابر کف حمایت قبلی قرار بگیرد و هر خبر بد دیگری برای بیت کوین باعث افت بیشتر شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا