ارزهای دیجیتال

تثبیت بیت کوین در 17 هزار دلار می تواند آرامشی قبل از طوفان باشد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

چرخش بازار بیت‌کوین و کریپتو تغییرات غیرمنتظره‌ای را در تقریباً همه دارایی‌ها ایجاد کرده است. قیمت ها با اندک یا هیچ امیدی به بازگشت کاهش یافته است. شکست تبادل FTX عملکرد را تشدید کرد زیرا چندین ضرر در کل فضای کریپتو ثبت شده است.

پس از این رویدادها، قیمت بیت کوین به زیر سطح مقاومت بحرانی خود یعنی 20 هزار دلار سقوط کرد. از آن زمان، با کاهش ارزش به سمت منطقه 17 هزار دلاری، کریپتوکارنسی اولیه به شدت سقوط کرد.

در 24 ساعت گذشته، بیت کوین نتوانست هیچ حرکت مثبت قابل توجهی انجام دهد. از این رو، توکن تصمیم گرفته است تا در سطح 17 هزار دلار تثبیت شود. اما تردیدهای زیادی وجود دارد که آیا طوفانی می تواند این آرامش جدید را در آینده دنبال کند.

بیت کوین حدود 17 هزار دلار را آرام می کند

بیت کوین نتوانسته نوسانات کافی را ایجاد کند که بتواند قیمت را بالاتر ببرد. این ارز دیجیتال در برخی ساعات معاملاتی در حدود 17 هزار دلار متوقف شده است. از دیروز، بیت کوین توانست به 17424 دلار برسد. اما این موج زیاد نمی‌توانست ادامه یابد زیرا خرس‌ها ناگهان قدرت را در دست گرفتند.

بر اساس داده‌های بایننس، ارز دیجیتال اولیه به پایین‌ترین سطح خود یعنی 16867 دلار کاهش یافت. با این حال، سکه به تدریج به سمت بالا صعود می کند. در زمان انتشار، بیت کوین در حدود 16835 دلار معامله می شود که نشان دهنده افت است. ارزش بازار آن در حدود 326.81 میلیارد دلار است و تسلط آن بر آلتکوین 38.33 درصد است.

قیمت بیت کوین در Tradingview به بالای 17000 دلار BTCUSDT نمی رسد. com

در طول سال ها، چندین تفسیر برای دوره های طولانی مدت کاهش نوسانات ارائه شده است. یکی از این موارد این است که به عنوان یک پیشرو برای یک موج عظیم ایستاده است. از این رو، حدس و گمان در مورد تثبیت فعلی بیت کوین می تواند نشان دهنده آرامش قبل از طوفان باشد.

آلت کوین ها در منطقه قرمز

بازار کریپتو با کاهش قیمت ها به طور کلی افت کرده است. با حضور پررنگ خرس ها، آلت کوین ها بازار را قرمز کرده اند. این روند نزولی ارزش کل بازار را بیشتر کاهش داده است.

در زمان نگارش این مقاله، ارزش کل بازار 853.33 میلیارد دلار است. طی 24 ساعت گذشته حدود 1.39 درصد کاهش نشان می دهد.

عملکرد آلتکوین چشمگیر نبوده است. اکثر آنها کاهشی بین 2 تا 6 درصد را در روز گذشته ثبت کردند.

بدترین عملکردها در روز گذشته BTSE Token و GMX هستند. در حالی که اولی 8.3 درصد کاهش یافت، دومی طی 24 ساعت بیش از 7.2 درصد کاهش یافت.

سایر بازندگان شامل ETH با افت 3.41٪، DOGE با 6.47٪، XRP با 2.57٪، BNB با 2.38٪، MATIC با 3.17٪، ADA با 3.11٪ و دیگران هستند.

با این حال، بازار تنها چند استثنا را برای حرکت به سمت جنوب مشاهده کرد. بهترین عملکردها AXS Axie Infinity و SNX شبکه Synthetix هستند. در حالی که AXS 4.4 درصد رشد کرد، SNX در 24 ساعت گذشته افزایش 5.4 درصدی را ثبت کرد.

Featured image from Pixabay, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا