ارزهای دیجیتال

تامادوج سر و صدا می کند – آیا TAMA جایگزین بهتری برای SOL است؟

Tamadoge (TAMA) یک میم سکه بازی برای کسب درآمد جدید و هیجان انگیز است که پیش بینی می شود قیمت آن 10 برابر شود.

  • رگه صعودی SOL باطل شد
  • سولانا به منطقه اشباع فروش رسیده است
  • سکه تمادوج به عنوان جایگزین بهتری برای SOL شناخته می شود

سولانا (SOL) به دلیل از دست دادن حمایت کانال صعودی که در آن قرار دارد به شدت سقوط می کند و تز صعودی خود را بیشتر باطل می کند.

بازار کریپتو دچار تلاطم می شود زیرا بیت کوین پشتیبانی خود را از الگوی گوه در حال افزایش از دست داد.

SOL Wading Oversold Waters

مطابق با CoinMarketCapSOL 3.27 درصد کاهش یافت و در حال حاضر تا زمان نوشتن این مقاله با قیمت 35.48 دلار معامله می شود.

در طول دو ماه گذشته، SOL به شدت صعودی دیده شده است و ممکن است به 50 دلار برسد، اما اکنون آهنگ متفاوتی دارد.

سولانا همچنین سطح حمایت بحرانی تعیین شده در 39.5 دلار را عمدتاً به دلیل سقوط گسترده کریپتو که سولانا را به سمت موضع نزولی سوق داد، از دست داد.

در این مرحله، سولانا باید تلاش کند تا در سطوح قیمت فعلی ترکیب شود و مقاومت کلیدی 39.5 دلار را دوباره بررسی کند.

اگر در این منطقه شکست بخورد، SOL ممکن است کاهش بیشتری را تجربه کند. سطح پشتیبانی حیاتی بعدی برای SOL اکنون 32.4 دلار است.

با قضاوت بر اساس تجزیه و تحلیل فنی در یک بازه زمانی 4 ساعته، SOL به سمت آب های بیش از حد فروش رفته و در حال تشکیل یک الگوی شمع سبز است.

اکنون، معامله‌گران با ریسک بالا می‌توانند همه کاره شوند و از ترس و نگرانی ناشی از انفجار در بازار با ادامه سطوح قیمت فعلی استفاده کنند.

علاوه بر این، RSI برای SOL نیز از تز فروش بیش از حد پشتیبانی می کند و اکنون در حال پیشروی در بازار نزولی کریپتو است یا به یک روند نزولی بیشتر نزدیک می شود که نیازمند جستجو برای جایگزین های بهتر سولانا است.

Tamadog – NFT، Metaverse، Crypto In One

در واقع رقبای قدرتمند دیگری در فضای کریپتو وجود دارند که گفته می‌شود بهتر از SOL هستند و یکی از آن‌ها میم جدید در بلوک به نام Tamadoge است.

جدا از اینکه یک میم سکه است، انقلابی است زیرا همچنین یک واقعیت مجازی و NFT همهجانبه است که بسیاری از علاقه مندان و بازیکنان می توانند در آن غوطه ور شوند.

حمایت از پیش فروش TAMA بسیار زیاد بوده است و بیش از 5,620,496 دلار در یک بازه زمانی سه هفته جمع آوری شده است. فروش عمومی قرار است در سه ماهه چهارم سال 2022 راه اندازی شود.

پیش فروش های رمزنگاری مانند با Tamadoge روشی مقرون به صرفه برای استفاده از رمزارز اضافی شما به خصوص در ماه های نزولی است.

در حالی که سایر ارزهای دیجیتال در حال تجربه رکود هستند، پیش فروش می تواند معامله گران را به سود ده برابری تا ۱۰۰ برابری برساند.

Tamadoge یک میم سکه جدید با متاورس تعاملی و همچنین یک فروشگاه NFT است.

هنگامی که Tamadog زندگی می کند، کاربران می توانند حیوانات خانگی مجازی را خریداری، بفروشند، آموزش دهند و تجارت کنند که به عنوان NFT نیز کار می کنند.

توکن TAMA جذاب است زیرا دارای مالیات صفر برای تراکنش‌ها است و 65 درصد از توکن‌هایی که ماهانه استفاده می‌شوند به شکل پاداش بین بازیکنان توزیع می‌شوند.

AqQVi4HG

SOL total market cap at $12.2 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Business 2 Community, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا