ارزهای دیجیتال

بیش از 60 درصد از دارندگان Dogecoin پس از بحران FTX به سود خود ادامه می دهند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

کل ارزش بازار بیت کوین نشان می دهد که بازار همچنان گرفتار ترس، عدم اطمینان و شک است. با وجود این، بیش از 60 درصد از دارندگان Dogecoin، به ازای داده‌های CoinMarketCap، در میانه افت فعلی سودآور هستند.

بازار از برخی جنبه ها بهبود یافته است، البته نه به طور کامل، و سرمایه گذاران نسبت به روزهای اخیر نسبت به دوج کوین نسبت به روزهای اخیر احساس اطمینان دارند.

شاخص قدرت نسبی بیش از حد خرید (RSI) افت احتمالی بازار را نشان می دهد. با وجود این، در چند روز آینده باید شاهد قیمتی بالای 0.1090 دلار باشیم.

Memecoin علاوه بر صعودی بودن در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر، در بازه‌های زمانی طولانی‌تر نیز بسیار قوی است. CoinGecko گزارش می دهد که ارزش سکه طی یکی دو هفته گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

پرتاب ماموریت DOGE-1 اسپیس ایکس، که در 22 دسامبر امسال برنامه ریزی شده است، طبق وب سایت ناسا، رویدادی است که می تواند قیمت را حتی بیشتر تغییر دهد.

برای افزودن بیشتر، گزارش‌هایی در توییتر وجود دارد مبنی بر اینکه ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم و ایلان ماسک برای تقویت شبکه DOGE با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

در Memecoin صعودی کنید، اما با احتیاط ادامه دهید

Image: TradingView

با افزایش تعداد اندیکاتورهای مثبت، چه اتفاقی برای DOGE خواهد افتاد؟ آیا با بقیه بازار به افزایش یا کاهش ادامه خواهد داد؟

تا زمان نگارش این مقاله، همه 10 ارز دیجیتال برتر در حال افزایش هستند، به طوری که DOGE رشد هفتگی 37 درصدی را نشان می دهد.

این در نمودار چگونه مقایسه می شود؟ خوب، DOGE در حال حاضر در محدوده ای بین 0.1034 دلار و 0.1090 دلار معامله می شود، با احتمال شکست در سطح 50 فیبوناچی، که در 0.1090 دلار قرار دارد.

از آنجایی که خوانش های RSI در منطقه خرید بیش از حد است، ممکن است یک مرحله اصلاحی پس از نقض در میان مدت رخ دهد.

در یک بازه زمانی 4 ساعته، این امر بیشتر مشهود است زیرا شمع های اخیر فتیله های طولانی تری دارند، که اشاره ای به مرحله اصلاحی نزدیک است.

اگر عقب نشینی رخ دهد، حمایت موجود در 0.0931 دلار احتمالاً در برابر احساسات نزولی مقاومت خواهد کرد. با این حال، با حمایت گروه بولینگر از قیمت فعلی، این اصلاح ممکن است بعید باشد.

Dogecoin: یک فرصت خرید قوی

با این وجود، سطوح RSI باید همچنان بررسی شوند زیرا می توانند موقعیت DOGE را بالاتر از سطح 61.80 Fib طولانی کنند.

ما پیش بینی می کنیم که مقاومت 0.1090 دلار طی چند روز آینده شکسته شود.

سفته بازان و سرمایه گذاران باید قویاً DOGE را به عنوان یک فرصت خرید در نظر بگیرند. با نزدیک شدن به تاریخ پرتاب ماهواره DOGE-1 و گزارش های مربوط به برنامه ارتقاء بوترین و ماسک برای DOGE همچنان منتشر می شود، باید انتظار داشته باشیم که احساسات مثبت روزانه افزایش یابد.

در هفته‌های آتی، با احیای بازار، می‌توانیم رشد بیشتری را پیش‌بینی کنیم.

zmk1982h

DOGE total market cap at $13.5 billion on the daily chart | Featured image from Coin Edition, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا