ارزهای دیجیتال

بیت کوین (BTC) 18000 دلار بالاترین قیمت تاریخ خود را از دست داد. در اینجا چیزی است که باید انتظار داشت

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت بیت کوین حمایت 18000 دلاری خود را از دست می دهد، زیرا قیمت قبل از جهش از این منطقه تا منطقه 17000 دلار معامله می شود.
  • قیمت BTC همچنان با وضعیت فعلی بازار نزولی به نظر می رسد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت بیت کوین در تمام بازه های زمانی ضعیف باقی می ماند زیرا قیمت بالاتر از میانگین متحرک نمایی (EMA) 50 و 200 معامله می شود.

هفته‌های گذشته شاهد افزایش قیمت بیت‌کوین (BTC) و اکثر آلت‌کوین‌ها بودیم، زیرا بسیاری از سودهای تولید شده بیش از 200 درصد افزایش یافتند، از جمله قیمت بیت‌کوین (BTC) از منطقه 19200 دلار به بالای 21600 دلار افزایش یافت و بسیاری امیدوار بودند قیمت بیت‌کوین افزایش یابد. می تواند قیمت خوبی را به منطقه 25000 دلار برساند. با این حال، این انتظارات به دلیل عدم اطمینان پیرامون بازار ارزهای دیجیتال کوتاه شد. بیت‌کوین (BTC) بسیار ضعیف به نظر می‌رسد زیرا هفته همچنان بی‌سابقه به نظر می‌رسد و بازار فعلی با مشکل فعلی بین بایننس و FTX خفه شده است و ترس از عدم اطمینان و شک را برای اکثر معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین (BTC) در نمودار هفتگی

هفته گذشته شاهد افزایش بیش از 200 درصدی آلتکوین‌ها در 7 روز گذشته بودیم که از حرکت محدود خود خارج شدند، زیرا بسیاری معتقدند امید بیشتری به فضای کریپتو باز می‌گردد.

هفته جدید مانند هفته گذشته آغاز نشده است زیرا اکثر آلتکوین ها، از جمله BTC، همگی شروع به لرزیدن کرده اند و از بالاترین سطح هفتگی خود، از جمله قیمت اتریوم (ETH) و بیت کوین (BTC) که از یک اصلاح جزئی قیمت رنج می برند، کاهش یافته اند. به ترتیب به 1300 دلار و 18000 دلار بازگشت.

با این حال، قیمت BTC همچنان به دنبال شکستن بالاترین رکورد قبلی خود است که ماه‌ها به عنوان منطقه حمایت و تقاضا عمل می‌کند و قیمت را از فروش دور نگه داشته است. قیمت بیت کوین که پشتیبانی را مجدداً در 18000 دلار آزمایش می کند برای بازار خوب نیست زیرا این امر این منطقه را برای خرس ها تضعیف می کند تا قیمت را پایین بیاورند.

قیمت بیت کوین باید در این منطقه افزایش یابد تا امن به نظر برسد و از نزول به پایین‌ترین سطح هفتگی خود جلوگیری کند، زیرا این امر بر احساسات عمومی بازار تأثیر می‌گذارد.

مقاومت هفتگی برای قیمت BTC – 19500 دلار.

پشتیبانی هفتگی از قیمت بیت کوین – 18000 تا 16000 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت BTC در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه بیت کوین | منبع: BTCUSDT در Tradingview.com

قیمت BTC در بازه زمانی روزانه ضعیف باقی می‌ماند زیرا قیمت به زیر 18500 دلار معامله می‌شود، و پس از آزمایش مجدد این منطقه در دفعات قبل، قیمت را از روند پایین‌تر باز می‌دارد، و برای شروع صعود به منطقه 19500 دلاری افزایش می‌یابد.

قیمت بیت کوین در بازه زمانی روزانه به زیر 18500 دلار بسته شد که نشان می دهد با ادامه شک و تردید بازار، احتمال بیشتری برای روند نزولی بیت کوین وجود دارد.

قیمت بیت کوین باید تا منطقه 19500 دلار افزایش یابد تا قیمت به طور موقت ایمن باقی بماند و منجر به افزایش قیمت شود.

مقاومت روزانه برای قیمت BTC – 18500-19500 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت BTC – 17000 تا 16500 دلار.

Featured Image From Euronews, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا