ارزهای دیجیتال

بیت کوین (BTC) 16500 دلار را پس می گیرد اما در منطقه امن نیست. در اینجا چرا

  • قیمت BTC با جهش قیمت از پایین ترین سطح هفتگی 15500 دلار به روند بالاتر، قدرت خود را نشان می دهد و به گاوها آرامش می بخشد.
  • قیمت بیت کوین همچنان قوی به نظر می رسد زیرا احساسات نزولی برای بازار ادامه دارد و شرایط برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت بیت کوین از 15500 دلار در بازه زمانی روزانه با حرکت قیمت در محدوده زیر 50 میانگین متحرک نمایی (EMA) کاهش می یابد.

با توجه به اینکه بسیاری به دنبال کاهش شدید قیمت بیت کوین (BTC) بودند، قیمت بیت کوین (BTC) از 15500 دلار افزایش یافت و قیمت به بالای 16500 دلار رسید و خرس ها را در حاشیه گذاشت. اقدام قیمتی که در چند وقت اخیر توسط بیت کوین (BTC) نشان داده شده است، پس از حرکت نامنظم قیمت آن هنوز دلگرم کننده نبوده است، که منجر به مبارزه قیمت بسیاری از آلتکوین ها، از جمله بیت کوین (BTC) برای بقا شده است. اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ درگیر، بازار را در حالت سکون قرار داده است، زیرا پس از اینکه هفته های گذشته شاهد عملکرد خوب قیمت بیت کوین (BTC) بودیم، بازار هنوز حرکت بزرگی انجام نداده است و از پایین ترین سطح 19200 دلار به بالاترین سطح رسیده است. قیمت بالای 21600 دلار (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین (BTC) در نمودار هفتگی

روزهای گذشته بهترین زمان برای بیشتر معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال نبوده است، و بسیاری نگران این هستند که پس از این همه تلاطم در فضای کریپتو به کجا می‌تواند منجر شود، زیرا بسیاری از آلت‌کوین‌ها در تلاش برای نشان دادن قدرت و از دست دادن خود هستند. پشتیبانی کلیدی در تلاش برای بقا.

عدم اطمینان فعلی پیرامون بازار منجر به عدم تمایل معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به خرید آلت‌کوین شده است، زیرا هیچ اطمینانی وجود ندارد که به این زودی‌ها افزایش پیدا کنند.

قیمت BTC در نمودار هفتگی در منطقه 15500 دلار معامله شد، اما قیمت از این منطقه به 16500 دلار افزایش یافت و قدرت بالایی را نشان داد. قیمت بیت کوین باید به بالای 18500 دلار برسد تا نشانه های تسکین بیشتری داشته باشد. اگر قیمت بیت کوین شکست بخورد، این می تواند یک تله خرس باشد و منجر به حرکت نزولی بیشتر قیمت شود.

مقاومت هفتگی برای قیمت BTC – 18500 دلار.

پشتیبانی هفتگی از قیمت بیت کوین – 15500 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت BTC در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه بیت کوین | منبع: BTCUSDT در Tradingview.com

قیمت بیت کوین در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند، زیرا قیمت پس از جهش از منطقه 15500 دلار، بالای حمایت 16500 دلار معامله می شود که منجر به ایجاد واگرایی صعودی قیمت برای قیمت می شود.

اگر قیمت بیت کوین به بالای 18500 دلار برسد، می توانیم شاهد افزایش قیمت بیت کوین تا محدوده 19500 تا 20000 دلار باشیم. شکستن زیر یک منطقه 15500 دلاری یک تله خرس خواهد بود زیرا قیمت ممکن است کاهش یابد.

مقاومت روزانه برای قیمت BTC – 18500 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت BTC – 16500 تا 15500 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا