ارزهای دیجیتال

بیت کوین (BTC) باید از این آستانه عبور کند تا به عقب برگردد

ایالات متحده به تازگی خلاصه وضعیت اشتغال را منتشر کرده است که وضعیت کنونی بازار کار آمریکا را توصیف می کند. بیت کوین، ارز رمزنگاری غالب در بازار، از داده های تازه افشا شده برای خروج احتمالی از بازار نزولی استفاده می کند.

بیت کوین برای حفظ ارزش خود در سطح بحرانی 20000 دلار تلاش کرده است. با وجود این، سرمایه گذاران در زمستان آینده ارزهای دیجیتال HODL را انتخاب کرده اند. بیش از 62 درصد از آدرس های دارای ارز در سال گذشته فروخته نشده است. این می تواند نشان دهد که احساسات سرمایه گذار به طور کلی مخلوط است.

علیرغم این واقعیت که برخی از سرمایه گذاران ترجیح دادند ارز را ادامه دهند، 32 درصد از سرمایه گذاران پس از نگهداری ارز بین یک تا 12 ماه، فروش ارز را انتخاب کردند، در حالی که 6 درصد پس از نگهداری تنها یک ماه ارز خود را فروختند.

بسیاری بر این باورند که بیت کوین بازیابی خواهد شد

در حالی که روحیه سرمایه‌گذاران به شدت بی‌ثبات بوده است، بخش بزرگی از سرمایه‌گذارانی که تصمیم به نگه‌داری دارند، نشان می‌دهد که بسیاری همچنان بر این باورند که بیت‌کوین بهبود خواهد یافت. این ممکن است در حال حاضر نیز وجود داشته باشد، زیرا عمو سام گزارشی از کل تصویر اشتغال در ایالات متحده ارائه کرده است.

از زمان انتشار گزارش مشاغل، بازار بیت کوین به حداقل رسیده است. Coingecko گزارش می دهد که قیمت بیت کوین در زمان انتشار این گزارش 20060.85 دلار بوده است.

این افزایش قیمت نسبتاً بزرگ نسبت به قیمت 19632.46 دلار در اوایل صبح، به طور اجتناب‌ناپذیری در طول روز از دست رفت.

امتیاز قیمت 25 هزار دلاری حیاتی

حتی اگر قیمت در نهایت پس از مطالعه کاهش یابد، کیتکو به تازگی گزارشی را ارائه کرده است که نقطه قیمت بالقوه برای پایان دادن به بازار نزولی را مشخص می کند. نویسنده گزارش، راجان دهل، قیمت 25066 دلار را برای بازیابی کل بیت کوین تخمین زده است.

به گزارش راجان:

«به نظر می‌رسد بیت‌کوین در یک رکود گرفتار شده است، اما خبر خوب این است که آستانه روانی 20000 دلار برای مدتی باقی مانده است. پس از شکسته شدن شکل‌گیری پرچم خرس در 19 اوت، از نقطه نظر تحلیل فنی صرفاً به نظر می‌رسید که این کاهش ادامه خواهد داشت.

راجان گفت که اگر گاوها بتوانند بالاتر از آن منطقه نگه دارند، یک رالی بالاتر ممکن است، اما در حال حاضر پایین ترین سطح تثبیت در حدود 17567 دلار سطحی است که باید نظارت شود.

این تحقیق فعلی همراه با تصویر نسبتاً مطلوب اشتغال در ایالات متحده ممکن است نشان دهنده یک افزایش قریب الوقوع باشد.

با این حال، سرمایه‌گذاران با وجود زمستان فعلی ارزهای دیجیتال همچنان در حال گرم شدن هستند.

Crypto total market cap at $950 billion on the weekend chart | Source: TradingView.com

Featured image from MARCA, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا