ارزهای دیجیتال

بیت کوین Bloodbath کریپتو را به پایین ترین سطح بازار خرسی می رساند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

در این قسمت از ویدیوهای تحلیل تکنیکال روزانه NewsBTC، حمام خون امروز در کریپتوها و رکورد جدید این بازار نزولی بیت کوین را بررسی می کنیم.

به ویدیوی زیر دقت کنید:

ویدئو: تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین (BTCUSD): 8 نوامبر 2022

این یک روز بسیار پرنوسان در بازارهای رمزنگاری بود، که توسط نبرد بین FTX و بایننس رهبری شد که در نهایت ممکن است با مالکیت بایننس FTX.com به پایان برسد. دعوای عمومی مدیر عامل این دو شرکت باعث شد که بازار کریپتو ترسناک بیشتر سقوط کند. در نتیجه، قیمت بیت کوین یک بازار نزولی جدید را پایین تر آورد و در همان زمان یک رکورد جدید برای کل سال 2022 ثبت کرد.

گاوهای نر ضعیف، مجبورند سیگنال خستگی را نادیده بگیرند

تصور امید زیاد برای گاو نر در این لحظه دشوار است. پس از ماه‌ها تثبیت و تلاش ناموفق برای شکست، به نظر می‌رسد خرس‌ها کنترل خود را دوباره به دست گرفته‌اند. از معدود سیگنال‌های صعودی قابل‌توجه – اگر اصلاً وجود داشته باشد – دنباله TD در بازه‌های زمانی روزانه یک تنظیم کامل شمارش معکوس TD 13 را ایجاد کرده است، که می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که کشتار امروز یک خرید بوده و روند نزولی به پایان رسیده است.

به نظر می رسد افزایش امروز در حجم معاملات نزولی بیشتری را تأیید می کند – یا اینکه حجم سنگین آن چیزی است که ما منتظر آن بودیم؟

Will bulls ignore these exhaustion signs? | Source: BTCUSD on TradingView.com

مطالب مرتبط: MATIC در حال حرکت پس از ضربه زدن چند ضلعی توسط متا | MATICUSD 3 نوامبر 2022

معاملات آتی بیت کوین در زمان به ابتدای سال 2018 باز می گردد

در معاملات آتی BTC CME، قیمت بیت کوین در تنها پشتیبانی هفتگی که در مسیر کاهش وجود دارد، کاهش یافت. از آنجایی که معاملات آتی CME پس از اوج گرفتن ارز دیجیتال برتر در سال 2017 راه اندازی شد، نمودار قیمت با بازار نزولی بیت کوین آغاز شد.

در بازه زمانی سالانه، می‌توانیم ببینیم که شمع قیمت دقیقاً در بالای فتیله لمس کرده است که نشان‌دهنده بالاترین قیمت سالانه 2018 است.

BTC1!_2022-11-08_16-03-20

چرا منحنی ورود به سیستم آخرین امید برای گاوهای رمزنگاری است

برای گاوهای نر که به دنبال چیزی – هر چیزی – هستند تا بعد از حمام خون امروزی در رمزارزها آرامش پیدا کنند، این احتمال وجود دارد که این پایین بر اساس منحنی رشد لاگ باشد.

از فتیله ای به فیتیله دیگر، دیگر جایی برای BTCUSD وجود ندارد که خیلی بیشتر به سمت پایین برود. تنها چند بار در تاریخ، به نتیجه دقیق دست زده شده است و هر بار به بزرگترین گاو نرهای ثبت شده تبدیل شده است.

در حالی که جایی در انتهای منحنی رشد لاگ باقی نمانده است، در آینده چه اتفاقی در دنیا خواهد افتاد؟

BTCUSD_2022-11-08_16-02-04

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا