ارزهای دیجیتال

بیت کوین 17 درصد را تصحیح می کند، اما بازار انتظار دارد که گزارش رالی تازه ای داشته باشد

بیت کوین در چند روز گذشته در وضعیت قرمز قرار گرفته است و به نظر می رسد در مسیر زیان بیشتر در کوتاه مدت است. این ارز رمزنگاری شده بخش بزرگی از سود خود را از ابتدای ماه آگوست پس گرفت و می‌توانست حمایت خود را در حدود 20000 دلار دوباره آزمایش کند.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین (BTC) با حرکت جانبی طی 24 ساعت گذشته و اصلاح 13 درصدی در هفته گذشته با قیمت 21200 دلار معامله می شود. فعالان بازار به‌شدت این سطوح را تماشا می‌کنند، زیرا ممکن است کل بازار کریپتو با یک نخ آویزان باشد.

قیمت بیت کوین در نمودار روزانه به سمتی حرکت می کند. منبع: BTCUSDT Tradingview

در این میان، همانطور که با شاخص DXY اندازه گیری می شود، همه نگاه ها به دلار آمریکا دوخته شده است. این ارز از بالاترین سطح سالانه 100 سقوط کرد و وارد دوره انباشت و حرکت جانبی قیمت شد.

اکنون، گاوها در تلاش هستند تا سطوحی را که آخرین بار در آغاز هزاره مشاهده شده بود، پس بگیرند، زیرا دلار آمریکا به 110 و هدف 120 نزدیک می شود. ویل کلمنته تحلیلگر. می گوید موارد زیر در مورد دلار آمریکا و پتانسیل آن برای رسیدن به آن نقطه و ثبت سود بیشتر:

DXY بالاتر فریاد می زند – حتی نمی تواند یک سهمی مناسب بکشد خیلی مضحک به نظر می رسد

بیت کوین DXY Index 1
روند شاخص DXY در نمودار ماهانه به سمت صعودی می رود. منبع: ویلیام کلمنته از طریق توییتر

NewsBTC عملکرد قیمت DXY را در هفته گذشته دنبال کرده است زیرا به نظر می رسد بیت کوین و بازار کریپتو با این ارز همبستگی منفی دارند. از این نظر، هرچه روند دلار بیشتر به سمت بالا باشد، بازار کریپتو می‌تواند بیشتر از قبل حرکت کند.

جاستین بنت، تحلیلگر معتقد است که اگر شاخص DXY از محدوده 108.70 و 109.30 بالاتر برود، ممکن است در کوتاه مدت، گاوهای رمزنگاری با شکست مواجه شوند. این ارز در حال نزدیک شدن به یک منطقه مقاومت بحرانی در سطح دوم است که می تواند در صورت رد شدن شاخص یک بار دیگر، کمی تسکین زنده برای بیت کوین ایجاد کند. بنت اضافه:

نور امید برای دارایی های ریسک این هفته، DXY دلار است که به منطقه قابل توجهی بین 108.70 و 109.30 نزدیک می شود. بالقوه برای برخی از ضعف دلار در اینجا، که می تواند به معنای تسکین موقت برای سهام و ارزهای دیجیتال باشد. به نظر من، رویه دوتایی DXY را که به خوبی پیر نمی شود، نشان دهید.

قرار گرفتن گاوهای بیت کوین و اتریوم برای سود بیشتر

شرکت تجاری QCP Capital در مورد احتمال افزایش قیمت پس از رد دلار آمریکا از یک خط روند کلیدی ادعاها فعالان بازار کریپتو منتظر از سرگیری حرکت صعودی هستند. در مجموع، طی هفته گذشته بیت کوین ۱۷.۷ درصد و اتریوم ۲۵ درصد تصحیح را ثبت کردند.

دومی نتوانسته است فعالان بازار را از اتخاذ مواضع صعودی منصرف کند. QCP Capital متوجه “علاقه مستمر به خرید قراردادهای اختیار معامله” و “همچنین علاقه به فروش نزولی” شد.

روز جمعه، نمایندگان فدرال رزرو آمریکا (فدرال رزرو) سخنرانی خواهند کرد که می تواند رویکرد کمتر تهاجمی به سیاست پولی آنها را تایید کند. این می تواند از حرکت صعودی قیمت بیت کوین و اتریوم حمایت کند، زیرا صنعت برای “ادغام” آماده می شود.

این رویداد انتقال اتریوم را به عنوان اجماع اثبات سهام (PoS) تکمیل خواهد کرد و هیاهوی زیادی در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. در کوتاه مدت، QCP Capital گفت: “ما همچنان انتظار داریم که بازارها در کوتاه مدت به سمتی معامله شوند.”


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا