ارزهای دیجیتال

بیت کوین کش (BCH) در حرکت نزولی از زمان شکستن 105 دلار

اخیراً نوسانات جانبی قابل توجهی در قیمت بیت کوین وجود داشته است و در حال حاضر در منطقه 16541 دلار معامله می شود. با این حال، بیت‌کوین کش، یک شاخه از بیت‌کوین، پس از عبور از آستانه 105 دلار، ارزش خود را کاهش داده است.

ممکن است BCH برای رالی به BTC نیاز داشته باشد، زیرا همبستگی بازار قوی بین این دو وجود دارد.

در زمان نگارش این مقاله، این توکن با قیمت 102.21 دلار معامله می‌شد که بسیار پایین‌تر از محدوده قیمتی 126 دلاری است که به سرعت هر روند صعودی احتمالی را رد می‌کرد. محیط فعلی بازار بیشتر بر روحیه نامطلوب نسبت به BCH افزوده است.

Image: TradingView

آنچه که معیارهای بیت کوین کش نشان می دهد

قیمت BCH از زمانی که در اوایل سال جاری به 165 دلار رد شد، به طور پیوسته در حال کاهش بوده است. با این حال، همانطور که قبلا ذکر شد، BCH ارتباط زیادی با BTC دارد، که در حال حاضر حرکت جانبی قوی را تجربه می کند.

قیمت BCH ممکن است تحت تأثیر عوامل دیگری غیر از همبستگی قرار گیرد. با توجه به CoinGlass، معامله گران طولانی مدت با وجود احساسات نزولی فعلی بازار همچنان فعال هستند.

تا زمانی که سرمایه گذاران همچنان به بیت کوین کش چسبیده باشند، ارز به سمتی حرکت می کند.

علاوه بر این، انحلال موقعیت نسبتاً حداقل است و به 242,400 دلار می رسد. با وجود این، داده‌ها نشان می‌دهند که اکثریت قریب به اتفاق انحلال‌ها، موقعیت‌های خرید هستند، که نشان می‌دهد معامله‌گران بلند مدت BCH خود را با ضرر می‌فروشند.

با این حال، حضور معامله گران بلند مدت نشان می دهد که جو بازار منفی اما در بلندمدت نسبتاً خوش بینانه است. با این وجود، اگر قیمت به زیر 99.47 دلار کاهش یابد، تعداد معامله‌گران کوتاه‌مدت مطمئناً از تعداد معامله‌گران لانگ فراتر خواهد رفت.

BCH: پیش‌بینی بازار نزولی

نقض منفی محدوده قیمت 99.47 دلار ممکن است باعث فروش BCH در بازار شود و قیمت را به 88.22 دلار کاهش دهد.

با این حال، سرمایه گذاران و معامله گران باید ارتباط BCH با بیت کوین را بررسی کنند، زیرا ضریب همبستگی تا زمان نوشتن این مقاله روی 0.94 قرار دارد.

پویایی های فعلی بازار نشان دهنده آینده تیره ای برای BCH است. آخرین باری که محدوده معاملاتی فعلی مشاهده شد در سال 2018 بود. این بازنگری در محدوده معاملاتی فوق مطمئناً حرکت نزولی موجود بازار را افزایش خواهد داد.

با توجه به اینکه فضای رمزنگاری در معرض خطر سقوط FTX قرار دارد، یک روند صعودی در هفته ها یا ماه های آینده بعید است. از آنجایی که احساسات بازار همچنان نامطلوب است، این زمستان کریپتو سرمایه گذاران را به نگه داشتن یا فروش سوق می دهد.

سرمایه گذاران و معامله گران می توانند از ارتباط BCH با BTC استفاده کنند، اما اگر سناریوی بازار بدتر شود، می توانند ضررهای بیشتری را در روزهای آینده پیش بینی کنند.

کوین کش BCH در حرکت نزولی از زمان شکستن

BCH total market cap at $2.03 billion on the daily chart | Featured image from FXLeaders, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا