ارزهای دیجیتال

بیت کوین پیشتاز شکار اکتبر سبز در کریپتو است

بیت کوین ممکن است در حال بازگشت به پایین محدوده فعلی خود باشد. ممکن است بیت کوین ماه ها به دام افتاده باشد و نتواند بالاتر رود. تحت تأثیر نیروهای اقتصاد کلان و عدم اطمینان، اقدام جانبی قیمت باعث کاهش نوسان در دارایی های مالی جهانی شده است.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین (BTC) با حرکت جانبی در تمام بازه های زمانی با قیمت 19400 دلار معامله می شود. اوایل امروز، این ارز دیجیتال به سودهای بیشتر اشاره کرد، اما گاوها نتوانستند حرکت خود را حفظ کنند و سود هفته گذشته بیت کوین را از دست دادند.

قیمت بیت کوین در نمودار روزانه به سمتی حرکت می کند. منبع: BTCUSDT Tradingview

بیت کوین آرام می شود، نیروهای کلان چرخ را به دست می گیرند

طبق تحقیقات Arcane، بیت کوین در ماه اکتبر هیچ جهت مشخصی نداشته است. ارز رمزنگاری شده بهترین دارایی از نظر دارایی ها در این دوره بوده است.

نمودار زیر نشان می دهد که ارز دیجیتال معیار در 30 روز گذشته 0.6 درصد سود ثبت کرده است، در حالی که سایر دارایی های رمزنگاری اندکی به سمت نزول روند. توکن های کوچکتر بدترین عملکرد را داشتند، با 5 درصد ضرر در ماه اکتبر.

نمودار 2 بیت کوین بیت کوین BTCUSDT
منبع: Arcane Research

ارزهای دیجیتال کوچکتر اغلب در بازار متلاطم و نامطمئن بیشترین آسیب را می بینند. سرمایه گذاران معمولاً به بیت کوین و استیبل کوین پناه می برند که با تسلط BTC و تسلط USDT اندازه گیری می شود. این معیارها پس از کاهش شدید در اواسط اکتبر روند صعودی داشته اند.

افزایش در استیبل کوین و تسلط بیت کوین به اقدامات جانبی بیشتر قیمت اشاره دارد زیرا بازار کریپتو وارد مرحله دیگری از عدم اطمینان می شود تا زمانی که رویداد اقتصادی کلان بعدی باعث انفجار در نوسانات شود. Arcane Research به موارد زیر در مورد قیمت فعلی BTC اشاره کرد:

هنوز روند مشخصی در ماه اکتبر وجود ندارد، زیرا بازار ارزهای دیجیتال ثابت می ماند. بیت کوین و اتر در این هفته نسبت به سایر ارزش های بزرگ سهام بازار را به دست می آورند، در حالی که سرمایه های کوچک با مشکل مواجه هستند (…). بازار کریپتو در این ماه همچنان با بازار سهام هماهنگ است. هر دو بیت کوین و نزدک در ماه اکتبر 1 درصد رشد کردند و این همبستگی در بالاترین حد خود باقی ماند.

وقتی بیت کوین خاموش می شود چه اتفاقی می افتد؟

داده های اضافی از شرکت تحقیقاتی Santiment نشان می دهد که نهنگ های بیت کوین ممکن است BTC را در سطوح فعلی انباشته کنند. این ارز دیجیتال به بالاترین حد خود در سال 2017 نزدیک می شود. از نظر تاریخی، این سطوح بهترین فرصت را برای سرمایه گذاران بلندمدت برای افزایش دارایی های خود فراهم کرده است.

از آنجایی که روند قیمت بیت کوین به سمتی می رود، آدرس های بیت کوین که بین 10000 تا 100000 بیت کوین دارند به بالاترین سطح خود از فوریه 2021 رسیده است. در آن زمان، ارز دیجیتال در حال آماده شدن برای ورود مجدد به حالت کشف قیمت پس از یک روند صعودی بزرگ بود که آن را از زیر 20،000 دلار به بازار رساند. کم 30000 دلار

شرکت تحقیقاتی اشاره شد:

(…) آدرس هایی که دارای 10 تا 100 دلار بیت کوین هستند به بالاترین میزان آدرس های مربوطه خود از فوریه 2021 رسیده اند. با افزایش تعداد آدرس ها در شبکه، برنامه کاربردی نیز باید همین روند را دنبال کند.

علی‌رغم این داده‌ها، شرایط اقتصاد کلان کنونی ممکن است برای صعود بیت‌کوین نامطلوب باشد که ارز دیجیتال را به دوره‌های طولانی انباشت و تثبیت در اطراف ATH 2017 و پایین‌ترین سطح سالانه آن یعنی 17600 دلار سوق دهد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا