ارزهای دیجیتال

بیت کوین و GryffinDAO باید در این زمستان در لیست تماشای شما قرار بگیرند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

بسیاری شرایط کنونی بازارهای ارزهای دیجیتال را زمستان کریپتو می نامند که توکن هایی مانند Terra (LUNA) و UST در حال سقوط هستند، موسسات بزرگی مانند صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase تعداد زیادی از مشاغل را حذف کرده اند و توکن ها در سراسر جهان متحمل از دست دادن قابل توجهی شده اند. ارزش و ارزش بازار

یکی از نتایج این یکپارچگی است، به طوری که بسیاری از توکن های کمتر به طور بالقوه قادر به کنترل نوسانات منفی و فشار نیستند و از بین می روند زیرا توکن های باقی مانده سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص می دهند. بیت کوین (BTC) یکی از این ارزهاست، ارز دیجیتالی که در گذشته از رکودهای بسیاری در بازار جان سالم به در برده است و هنوز هم بزرگترین توکن از نظر ارزش بازار است.

از آنجایی که به نظر می‌رسد بازار به طور بالقوه به بهبود نزدیک‌تر می‌شود، ارزهای دیجیتال جدید مانند GryffinDAO (GDAO) ثابت می‌کنند که زمستان کریپتو بر همه افراد تأثیر نمی‌گذارد. در حال حاضر پیش فروش است و اکوسیستم آن صرف نظر از روندهای بازار، چیزهای زیادی برای ارائه در دراز مدت دارد.

GryffinDAO (GDAO) تازه وارد Crypto یکی برای تماشا است

GryffinDAO (GDAO) یک ارز دیجیتال جدید است که برای کاربرد در اکوسیستم GryffinDAO استفاده می‌شود، که شامل ویژگی‌های زیادی مانند راه‌اندازی نقدینگی، کشاورزی بازده و تبادل غیرمتمرکز (DEX) است.

با استفاده از GryffinDAO DEX، کاربران می‌توانند ارزهای دیجیتال را با استفاده از یک پروتکل سازنده بازار خودکار که نیاز به واسطه‌ها یا متولیان متمرکز را دور می‌زند، معامله کنند، بنابراین مزایای تجارت همتا به همتا (P2P) را تسهیل می‌کنند.

کشاورزی بازدهی یک فعالیت سهامداری با بازده بالا است که در آن کاربران می‌توانند توکن‌های خود را در استخرهای نقدینگی قرار دهند که به سایر کاربران پول قرض می‌دهند و بخشی از سود پرداختی را دریافت می‌کنند. راه اندازی نقدینگی یک روش منحصر به فرد برای راه اندازی توکن ها با حداقل سرمایه مورد نیاز است.

این اکوسیستم همچنین کاربران را تشویق می‌کند تا توکن‌های خود را از طریق ابتکارات سهامداری و حاکمیت حفظ کنند. GryffinDAO (GDAO) از مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) استفاده می کند و داشتن توکن ها امتیازات رای را در شبکه اعطا می کند. علاوه بر این، کاربران می توانند توکن های خود را برای کسب جوایز به اشتراک بگذارند.

بیت کوین (BTC) در استفاده، سرمایه گذاری در بازار و پذیرش پیشرو است

بیت کوین (BTC) در سال 2009 راه اندازی شد و از زمان راه اندازی آن جایگاه خود را به عنوان بزرگترین ارز دیجیتال جهان بر اساس ارزش بازار حفظ کرده است. بیت کوین (BTC) در این مرحله یک نام شناخته شده است، و اغلب اولین نشانه ای است که در سرفصل های مربوط به فعالیت کلی بازار، به ویژه با رسانه های خبری عمومی غیر رمزنگاری مانند CNN یا BBC ذکر می شود.

استفاده از بیت کوین (BTC) زیاد است و یکی از ارزهای دیجیتال با بیشترین سطح پذیرش در سراسر جهان است. طبق گزارش سازمان تحقیقات داده Statista، در حال حاضر 13951 دستگاه خودپرداز بیت کوین (BTC) در سراسر جهان وجود دارد. علاوه بر این، تعداد زیادی از تجار بیت کوین (BTC) را در سراسر جهان از جمله Whole Foods، Starbucks و Microsoft می پذیرند.

1660308770 557 بیت کوین و GryffinDAO باید در این زمستان در لیست

در طول سال گذشته، ما همچنین شاهد پدیده جدیدی برای ارزهای دیجیتال به رهبری بیت کوین (BTC) بودیم که دو کشور این توکن را به عنوان ارز قانونی انتخاب کردند. اول السالوادور بود که بیت کوین (BTC) را در سپتامبر 2021 پذیرفت و پس از آن جمهوری آفریقای مرکزی در آوریل 2022 قرار گرفت.

بیت کوین (BTC) یک ارز دیجیتال قدیمی است که احتمالاً به دلیل جامعه، پذیرش و به رسمیت شناخته شدن آن، از بسیاری از جانشینان خود بیشتر خواهد ماند. از سوی دیگر، اگر به دنبال یک ارز دیجیتال جدید با پتانسیل بلندمدت هستید، GryffinDAO (GDAO) نشانه ای برای تماشا است و در حال حاضر در پیش فروش است.

پیش فروش: https://fly.gryffindao.com

وب سایت: http://gryffindao.com/

تلگرام: https://t.me/GryffinDAO_Official

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا