ارزهای دیجیتال

بیت کوین و فضایل اصلی: چگونه سوراخ خرگوش رفتار فضیلت آمیز را القا می کند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری توسط میچل اسکیو، یک بیت کوینی محافظه کار مسیحی است که تحقیقات مرتبط با بیت کوین و محتوای رسانه های اجتماعی را برای Blockware Solutions تولید می کند.

“شما بیت کوین را تغییر نمی دهید، بیت کوین شما را تغییر می دهد.”

این یکی از بسیاری از مانتراهایی است که در سراسر جامعه بیت کوین در گردش است. من دو سال از شروع سفر بیت کوین خود فاصله دارم و می توانم شخصاً صحت این بیانیه را تأیید کنم. در حالی که تجربه من در بیت کوین نسبتاً کوتاه است، افراد می توانند در عرض دو سال رشد زیادی داشته باشند، به خصوص آنهایی که در اوایل دهه 20 زندگی خود هستند. بیت کوین یک جست و جوی بی پایان برای دانش است و هرکسی که به اکسپدیشن ملحق شود در زمان مناسب خود را در حال پذیرش فضایل اصلی خواهد یافت.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا