ارزهای دیجیتال

بیت کوین و سکه بایننس در حالی که AdirizeDAO شروع به کار می کند تسلیم نوسان قیمت می شوند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

بیت کوین و سکه بایننس در حالی که AdirizeDAO شروع به کار می کند تسلیم نوسان قیمت می شوند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

در حالی که ارزهای دیجیتال آینده ای با آزادی مالی را بدون محدودیت پیش بینی می کنند، آنها بر عوامل خاصی مانند: عرضه، تقاضا، تبلیغات و احساسات کاربران. این باعث می‌شود که قیمت‌ها به‌طور ناموزون نوسان کنند، گاهی اوقات یک روز هزاران دلار تولید می‌کنند و روز بعد به کف می‌رسند.

نهنگ های کریپتو نیز مسئول نوسانات قیمت هستند، زیرا آنها مقدار بهتری از سهام کریپتو را کنترل می کنند. نیاز به سیستمی که تا حد زیادی از نوسانات قیمت ها فاصله بگیرد، دلیل آن است AdirizeDAO (ADI) ایجاد شد.

1662538639 952 بیت کوین و سکه بایننس در حالی که AdirizeDAO شروع
بیت کوین و سکه بایننس در حالی که AdirizeDAO شروع به کار می کند تسلیم نوسان قیمت می شوند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

دلیل AdirizeDAO (ADI)

از آنجایی که ارز دیجیتال هنوز در مراحل ابتدایی خود است، بسیاری از نوآوری‌ها همچنان در جهت ایجاد احساس امنیت هستند. از راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری گرفته تا توان عملیاتی بالاتر و کارمزدهای پایین، ویژگی‌های بسیاری اضافه شده‌اند تا رمزارز را به یک ذخیره واقعی ارزش تبدیل کنند.

AdirizeDAO (ADI) یک پلتفرم بلاک چین غیرمتمرکز برای مبارزه با نوسانات قیمت و ارائه راه حلی است که مدت ها در انتظار آن بودیم.

این کشور قصد دارد انتظارات معقولی را به عنوان ارزی که به جای افزایش قیمت، بر افزایش عرضه متمرکز است، تعیین کند. این پلتفرم با استفاده از پروتکلی که دارای نقدینگی است و خزانه داری را مدیریت می کند، تضمین می کند که ADI بدون توجه به نوسانات بازار، قدرت خرید خود را حفظ می کند.

هدف بلندمدت AdirizeDAO (ADI) تبدیل شدن به یک ارز باثبات برای معاملات روزانه است. در حالی که سایر زنجیره‌های رمزنگاری برای ذخیره ارز خود تحت فشار هستند، ADI به عنوان ذخیره آن عمل می‌کند.

علاوه بر این، Adirize به عنوان یک DAO عمل می کند، به این معنی که همه اعضای جامعه – به جای کوسه های رمزنگاری – باید نحوه عملکرد پلت فرم را تعیین کنند.

برنامه های AdirizeDAO (ADI) برای پیش فروش

به ازای هر خریدی که در این مرحله از پیش فروش عمومی انجام می شود، AdirizeDAO (ADI) به دارندگان رمزارز 7 درصد توکن اضافه می کند. آنها همچنین برای معرفی دوستان و استفاده از سایر ارزهای رمزپایه برای خرید ADI بیشتر دریافت می کنند.

شما می توانید بیش از یک بار از این پاداش ها استفاده کنید، البته تا زمانی که پیش فروش همچنان ادامه دارد، ADI دریافت کنید.

بیت کوین (BTC) به هر حال چندان پایدار نیست

از بین هزاران ارز رمزنگاری شده در صنعت، انتظار این است که بیت کوین (BTC) شرایط بهتری برای ثبات فراهم می کند. با این حال، فعالیت‌های اخیر بلاک چین نشان می‌دهد که تاریخچه قیمتی متغیری دارد.

یک عامل مهم، اقدامات سرمایه گذاران است، زیرا تحقیقات نشان می دهد که یک سوم بیت کوین در اختیار سرمایه گذاران مشهور است. آنها بازار بیت کوین (BTC) و عملیات قیمت را کنترل می کنند. هر اقدام نقدینگی از سوی آنها ممکن است باعث سقوط قیمت ها شود و سایر سرمایه گذاران کوچکتر با وحشت پول نقد کنند.

اگرچه هرچه بیت کوین (BTC) به مرز 21 میلیون نزدیک شود، قیمت ها بیشتر می شود. اینکه آیا در از بین بردن نوسانات اضافی کار می کند یا خیر، هنوز مشخص نیست.

بایننس کوین (BNB) – با وجود بهبود بازار همچنان فرار است

سکه بایننس (BNB) سهم عادلانه خود را از سود و زیان ناشی از نوسانات قیمت دیده است. سال با کاهش شدید شروع شد تا اینکه یک رشد عمومی در بازار کریپتو باعث افزایش قیمت شد.

روند صعودی کوتاه مدت بود، زیرا در ماه آگوست به سرعت سقوط کرد در حالی که سرمایه گذاران منتظر یک دوره طولانی روند ثابت بودند. گمانه زنی ها دلایل متعددی را برای سقوط ارائه می دهد که یکی از آنها تحقیقات در حال انجام توسط SEC ایالات متحده است.

افزایش نوسانات می تواند منجر به کمبود نقدینگی شود و این ترکیب به سلاحی مرگبار در برابر بازار ارزهای دیجیتال شبیه است. خوشبختانه، AdirizeDAO (ADI) از استراتژی های ترسیم شده به دقت برای تولید نقدینگی خود استفاده کرده است.

بنابراین، اگر به دنبال سرمایه گذاری در یک توکن هستید در حالی که بازار ناپایدار است، باید AdirizeDAO (ADI) را بررسی کنید.

Adirize DAO (ADI)

پیش فروش: http://join.adirize.com/

وب سایت: http://adirize.com/

تلگرام: https://t.me/AdirizeDAO_Official

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا