ارزهای دیجیتال

بیت کوین و دلار به نقاط عطف معکوس می رسند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

در این قسمت از ویدئوهای تحلیل تکنیکال روزانه NewsBTC، قیمت بیت کوین را پس از بسته شدن ماهانه اکتبر و باز شدن شمع جدید نوامبر بررسی می کنیم.

به ویدیوی زیر دقت کنید:

ویدئو: تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین (BTCUSD): 1 نوامبر 2022

هزینه تولید BTC در مقایسه با بازار خرسی 2018

برای شروع، ما به دنبال هزینه تولید هر BTC هستیم. بیت کوین در حال حاضر تقریباً با بازار نزولی سال 2018 برای طولانی ترین زمان کمتر از متریک هزینه تولید است. اما این همچنین می تواند حداقل یک ماه دیگر از اقدامات جانبی قیمت را نشان دهد.

Bitcoin is below the cost to produce each coin for most miners | Source: BTCUSD on TradingView.com

مطالب مرتبط: نمودار بیت کوین معکوس خرس ها نمی خواهند ببینند | تجزیه و تحلیل BTCUSD 27 اکتبر 2022

شتاب بیت کوین از سطوح پایین در حال افزایش است

حرکت ماهانه به سرعتی که در بازار نزولی 2018 رخ داد تغییر نمی کند و خطری باقی می ماند که احتمال کاهش بیشتر وجود دارد. اگر هیستوگرام صورتی فعلی دوباره قرمز بسته شود، انتظار افت بیشتری را داشته باشید.

استوکاستیک ماهانه نیز صعودی است. کراس اوورهای گذشته قسمت‌های قبلی را مشخص کرده‌اند، اما تا زمانی که ابزار از قلمروی بیش از حد فروش خارج نشود، روند صعودی وجود نخواهد داشت.

BTCUSD_2022-11-01_13-45-39

آیا ما شاهد یک نتیجه گیری چرخه ای در دلار خواهیم بود؟

در سمت چپ، BTCUSD ماهانه با استفاده از Fisher Transform داریم. شاخص فنی مبتنی بر آمار برای یافتن نقاط عطف دقیق در چرخه های بازار استفاده می شود. نه تنها فیشر ماهانه در بیت کوین در سطحی است که قیمت آن در گذشته به پایین ترین حد خود رسیده است، بلکه هر انتهایی نیز به صورت دوره ای با دقت خیره کننده ای تکرار می شود.

در سمت راست، شاخص ارز دلار یک سیگنال بالای معکوس سیگنال پایین‌تر بیت‌کوین را نشان می‌دهد، در حالی که بیشترین انحراف در کل تاریخ این شاخص در بازه‌های زمانی ماهانه است.

اگر DXY از اینجا متوقف شود یا معکوس شود، بیت کوین می تواند شاهد از سرگیری بازار صعودی خود باشد. اگر دلار حرکتی برای ادامه صعود پیدا کند، بازار ارزهای دیجیتال ممکن است شاهد کاهش‌های جدیدی باشد. DXY_2022-11-01_13-44-56

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا