ارزهای دیجیتال

بیت کوین نمونه قوانین منصفانه و شفاف است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری توسط تیم نیمایر، یک بیت کوینر از حدود سال 2018 و یکی از مجریان جلسه Lincolnland Bitcoin Meetup در اسپرینگفیلد، ایلینوی است.

من به بچه ها می گویم، یکی باید برنده شود، یکی باید ببازد.

فقط سرش دعوا نکن فقط سعی کن بهتر بشی” – یوگی برا

بیایید وانمود کنیم که داریم یک بازی بیسبال بازی می کنیم. جدای از داور نابینای گاه به گاه، قوانین بسیار منصفانه و سازگار هستند. با این حال، در بازی خاص ما، بیایید وانمود کنیم که من نه تنها رقیب، بلکه داور، قانون‌گذار و مورخ هستم. هنگامی که شما یک دویدن را به ثمر رساندید، من می توانم تماس را لغو کنم. بعد از بازی، من می‌توانم هر قانونی را که می‌توانست جلوی فرار شما را بگیرد به نفع من تغییر دهم. فقط برای اندازه گیری خوب، چون من می توانم، شما را از کتاب رکوردها حذف می کنم. چه مدت می خواهید قبل از اینکه بازی را ترک کنید و بازی دیگری انجام دهید، بازی کنید؟


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا