ارزهای دیجیتال

بیت کوین در صورت شکستن این مقاومت ممکن است به 18000 دلار برسد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

افزایش قیمت بیت کوین تا حدودی به بخش ارزهای رمزنگاری شده نور بخشیده است. هر یک از سه تایم فریم CoinGecko – روزانه، هفتگی و دو هفته‌ای – BTC را در یک نور مثبت نشان دادند.

این خبر فوق العاده ای برای کل بازار ارزهای دیجیتال است، زیرا بیت کوین ارز غالب در این بخش است.

در اینجا نگاهی گذرا به نحوه عملکرد بیت کوین در این اواخر آورده شده است:

  • حرکت خوش بینانه بازار و خرید شگفت انگیز سرمایه گذار
  • شاخص‌های فنی طیفی از نتایج ممکن را نشان می‌دهند، برخی صعودی و برخی نزولی، اما خرس‌ها همچنان وجود دارند.
  • هفته آینده افزایش قیمت قابل توجهی وجود نخواهد داشت. سال آینده ممکن است شاهد شکستن سد 17500 دلاری باشیم

برای برخی واضح است که بیت کوین در حال افزایش محبوبیت است، زیرا حجم معاملات امروز به 7.12 میلیارد دلار رسیده است.

پیش بینی: بیت کوین در 18000 دلار

نشان 17000 دلاری توسط چندین تحلیلگر معتبر توییتر به عنوان یک سطح کلیدی ذکر شده است. اخیرا، مایکل پوپ مطالعه‌ای را ارائه کرده است که پیش‌بینی می‌کند بیت کوین به بیش از 18000 دلار خواهد رسید یا افزایش می‌یابد. و با این حال، آیا ممکن است بیت کوین تا دسامبر به این ارتفاعات برسد؟ همانطور که می گویند، هر چیزی ممکن است در کریپتو اتفاق بیفتد.

شاخص قدرت نسبی ارز دیجیتال پیشرو (RSI) در نیمه بالایی است که بیش از حد خرید شده است، که نشان دهنده عقب نشینی احتمالی است.

قیمت فعلی 17000 دلار در 16.8 هزار دلار باقی مانده است که با توجه به نوسانات قیمت بیت کوین حمایتی تا حدودی ناپایدار است.

این همه در یک بازه زمانی 4 ساعته است. مقیاس زمانی روزانه در حال حاضر کاملاً مثبت است و افزایش سکه کاهش قبلی خود را شکست.

تنها چیزی که می تواند به آن اجازه دهد به 18000 دلار برسد، باند نسبتا باریک بولینگر است که نشان دهنده محدوده معاملاتی باریک تر در روزهای آینده است.

تجزیه و تحلیل رگرسیون مقدار R 0.855 را نشان می دهد که نشان دهنده یک روند صعودی قوی و سالم در مراحل اولیه است. MFI این تجمع را با حرکتی خاص خود تأیید می کند.

شاخص جریان پول Chaikin تسلط کامل صعودی را نشان می دهد و تأثیر بالقوه اصلاح روند با پشتیبانی RSI را محدود می کند.

اگر قیمت امروز کاهش یابد، ممکن است شاهد کاهش به سمت سطح حمایت 16800 دلار باشیم. گاوها ممکن است از این حمایت برای هدف قرار دادن سد فعلی 17500 دلار استفاده کنند.

آهسته و سازگار برای هدف

سرمایه گذاران و معامله گران باید به خاطر داشته باشند که بازار بسیار نوسان است. اگر شتاب خرید محتاطانه و مداوم ایجاد شود، قیمت به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

طبق آمار CryptoQuant، دارندگان BTC در مرحله تسلیم هستند، زیرا تعداد فزاینده ای از افراد متوجه ضرر خود می شوند.

تجزیه و تحلیل را کاملاً تئوری در نظر بگیرید، زیرا این ممکن است صرفاً نگاهی اجمالی به چیزهای بهتری برای سکه باشد. همانطور که بازار از این فاجعه بهبود می یابد، بیت کوین ممکن است از نقطه عطف 17500 دلار فراتر رود.

CAKE total market cap at $327 million on the daily chart | Featured image from Analytics Insight, Chart: TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا