ارزهای دیجیتال

بیت کوین در حالی که معیارهای Dogecoin افزایش می یابد، زمین را از دست می دهد

بازار کریپتوکارنسی اخیراً با استفاده از میم کوین‌هایی مانند سود حاصل از ضرب کوین Dogecoin، تغییرات قیمتی مکرری داشته است. برخی از دارایی های مهم طی دو هفته گذشته روند صعودی داشته اند. با این حال، اکثر آنها نتوانستند روند صعودی را برای مدت طولانی حفظ کنند. از این رو در این هفته افت قیمتی جزئی را تجربه کرده اند.

بیت کوین از جمله دارایی هایی است که در چند روز گذشته نوسانات بالایی از خود نشان داده است. اما به نظر می رسد که در حدود 24000 دلار منطقه کاهش یافته است. دوج کوین به نوبه خود در حال ثبت افزایش تدریجی ارزش است. در نتیجه، DOGE در میان سایر سکه‌های میم در صدر قرار می‌گیرد و شتاب بیشتری می‌گیرد. متأسفانه، داستان برای اکثر آلتکوین‌ها خوشایند نیست، زیرا امروزه قیمت اکثر آنها در حال رکود است.

بیت کوین در چند روز گذشته نوسان زیادی در قیمت خود داشت. اگرچه بعداً در آخر هفته متوقف شد، اما پس از برخی نوسانات در ارزش آن بود.

قیمت بیت کوین در ابتدا به 25000 دلار رسید که بالاترین قیمت در 2 ماه اخیر است. به نظر می رسد افزایش برای توکن برای اطمینان از پایداری آن دشوار است و باید کاهش می یابد. با این حال، بعداً طی چند ساعت افزایش یافت زیرا قیمت به حدود 25200 دلار افزایش یافت. این بالاترین نقطه برای BTC از اواسط ژوئن بود.

بیت کوین سقوط می کند اما Dogecoin شتاب افزایش می یابد

با گذشت هر ساعت، قیمت بیت کوین شروع به کاهش کرد. ارزش در نهایت بیش از 1000 دلار کاهش یافت و زیر مرز 24000 دلار باقی ماند. از آن زمان، قیمت معاملات بیت کوین در زیر منطقه 24000 دلاری قرار دارد زیرا توکن موضع راکد خود را حفظ می کند. در حال حاضر، BTC دارای ارزش بازاری در حدود 450 میلیارد دلار است و در عین حال تسلط 40 درصدی بر آلتکوین ها را حفظ می کند.

Dogecoin پیشتاز خود را به عنوان اولین موجودیت و تسلط در مورد میم کوین حفظ کرده است. با این حال، DOGE مسیر دیگری را در پیش گرفته است.

Dogecoin تعظیم می کند و 2٪ در نمودار سقوط می کند منبع: DOGEUSDT در TradingView.com

میم کوین پیشرو در یک روز بیش از 8 درصد از ارزش خود را به دست آورده است. قیمت DOGE تا 0.08 دلار افزایش یافته است و بالاتر از چندین میم کوین و آلتکوین دیگر باقی مانده است.

عملکرد قیمت آلت کوین ها

برای اتریوم، قیمت در روند صعودی حرکت مثبت تری را شاهد است. اتر به اوج 74 روزه خود به حدود 2050 دلار رسیده بود. احساسات برای دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان اخیراً راه را برای عملکرد قیمت آن هموار می کند.

این به شایعات مربوط به ارتقاء بلاک چین آتی آن یعنی Merge مرتبط است. با وجود افزایش ناگهانی آن در چند روز گذشته، ETH بعداً قیمتش کاهش یافت و در حال حاضر در منطقه 1900 دلار معامله می شود.

برای سایر آلتکوین ها، حرکت چندان آسان نبوده است. اکثر آنها در طول تعطیلات آخر هفته و حتی دوشنبه در نوسان بوده اند. برخی از آنها در نشانه های خاصی متوقف شده اند.

هیچ حرکت غیرعادی برای Ripple، BNB، Shiba Inu، Polkadot، Cardano و Avalanche وجود نداشت. از میان آلتکوین‌های با سرمایه متوسط ​​و پایین‌تر، مونرو بهترین عملکرد را داشت. توکن آن، XMR، با افزایش 5 درصدی به معاملات 170 دلاری رسید.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا