ارزهای دیجیتال

بیت کوین در تلاش است تا مارک 20 هزار دلاری را افزایش دهد در حالی که Chainlink عملکرد بهتری دارد

پس از افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو، بازار ارزهای دیجیتال چندان مساعد نبوده است. همانطور که مبارزه با تورم تهاجمی تر می شود، بازارهای مالی خونریزی می کنند. بسیاری از سکه ها به جای بهبودی همانطور که سرمایه گذاران انتظار داشتند، با قیمت قرمز معامله می شوند.

بیت کوین و سایر آلت کوین ها سود هفته گذشته خود را از دست داده اند و اکنون در تلاش هستند تا در سطوح مورد انتظار باقی بمانند. از 5 سپتامبر، قیمت معاملات برای اکثر این دارایی ها بسیار پایین شروع شد که نشان دهنده هفته سختی در پیش است.

مطالب مرتبط: اتریوم (ETH) در آستانه ادغام مبارزه می کند، آیا قیمت می تواند 1900 دلار را دوباره آزمایش کند؟

جدای از کاهش قیمت، سلطه بیت کوین به زیر 39 درصد رسیده است و ارزش بازار آن زیر 380 میلیارد دلار باقی مانده است. معیار تسلط عملکرد بیت کوین را نسبت به آلتکوین ها نشان می دهد. وقتی این رقم بالا باشد، به این معنی است که بیت کوین از بقیه بهتر عمل کرده است و بالعکس.

قیمت بیت کوین زیر 20 هزار دلار در نوسان است. | منبع: نمودار BTCUSD از TradingView.com

تلاش بیت کوین برای حفظ مارک 20 هزار دلاری

قیمت بیت کوین جایگاه خود را در مرز 20 هزار دلار از دست داده است. قیمت فعلی از بیت کوین در TradingView 19687 دلار است. علاوه بر این، قیمت CoinMarketCap برای BTC نشان می دهد که در 24 ساعت 0.57٪ از دست داده است.

قیمت بیت کوین از 13 تا 19 آگوست بین 24 هزار دلار و 23 هزار دلار در نوسان بود. سپس در 20 آگوست، قیمت به 20 هزار دلار کاهش یافت که باعث وحشت زیادی در بازار شد. روز بعد، BTC دوباره افزایش یافت و به 21 هزار دلار رسید. در آن سطح تا پس از نشست فدرال رزرو در 26 آگوست، که بازار کریپتوها را دوباره قرمز کرد، ادامه یافت.

در پایان آن روز، بیت کوین بیش از یک هزار دلار از دست داد و بازار را در 20260 دلار بسته بود. روز بعد، قیمت به زیر علامت کاهش یافت اما بعداً دوباره آن را به دست آورد. متأسفانه سکه از آن زمان تاکنون عملکرد خوبی نداشته است.

از 27 آگوست تا 2 سپتامبر، قیمت بیت کوین برای حفظ 20 هزار دلار تلاش کرد. تجمعات کوچکی وجود داشته است، اما عقب نشینی ها بیشتر بوده است. بیت کوین جایگاه خود را بر روی 20 هزار دلار از دست داد و از 3 تا 5 سپتامبر زیر قیمت معامله شد.

سود توکن زنجیره‌ای در میان کاهش قیمت

اگرچه هفته بدی برای بیت کوین آغاز شد، به نظر می رسد برخی آلتکوین ها تحت تأثیر قرار نگرفته باشند. یکی از این ارزهای دیجیتال، Chainlink LINK است. در حال حاضر، قیمت LINK در بسیاری از پلتفرم ها از جمله 7.19 دلار است TradingView و CoinMarketCap.

قیمت فعلی در معاملات 24 ساعته 0.34 درصد افزایش نشان می دهد. سکه از 8.05 دلار در 18 آگوست کاهش یافت و بین 7.04 دلار و 7.13 دلار در 22 و 26 آگوست معامله شد.. پس از نشست فدرال رزرو در 26 آگوست، LINK از حد مجاز سقوط کرد و تا امروز، 5 سپتامبر، که دوباره 7 دلار افزایش یافت، زیر 7 دلار باقی ماند.

سایر قیمت ها و شاخص های سکه منفی است

سایر آلتکوین ها در حال حاضر با مشکل مواجه هستند. تأثیر این روند نزولی این هفته به بازار کلی ارزهای دیجیتال کمکی نکرده است. این رقم همچنان زیر 1 تریلیون دلار است و اگر خرس ها به فشار خود ادامه دهند، ممکن است بیشتر باقی بماند.

برخی آلتکوین‌های دیگر مانند XRP، ADA، ATOM، DOGE، XCN، BNB، AVAX، MATIC و غیره همچنان به کاهش قیمت ادامه می‌دهند. به عنوان مثال، ریپل 1.16٪ از دست داده است، در حالی که ADA 1.31٪ از دست داده است. ATOM 0.08٪ کاهش یافته است، در حالی که DOGE در حال حاضر 1.25٪ از دست داده است.

مطالب مرتبط: سیستم جدید SIN Cradles به شما امکان می دهد از طریق سهام دادن به NFT بازیکنان نخبه درآمد کسب کنید

حرکت قیمت در حال حاضر دلگرم کننده نیست. اما برخی از سکه ها نیز افزایش می یابند که نشان می دهد نوسان قیمت از قرمز به سبز همچنان امکان پذیر است. به عنوان مثال، اتریوم در اوایل امروز جایگاه خود را در 1500 دلار از دست داد اما با 1.87 درصد افزایش به 1582.13 دلار رسید.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا