ارزهای دیجیتال

بیت کوین توانست خودش را حفظ کند در حالی که وال استریت با ضرر باز می شود، تحلیلگران در پایین ترین حد خود را ارزیابی می کنند

در حالی که سهام آمریکا در افتتاحیه وال استریت در 14 ژوئیه سقوط کرد، بیت کوین از زیان فرار کرد، اما معامله گران ناآرام ماندند.

تحلیلگران بر روی بیت کوین تاثیر می گذارند

S&P 500 و Nasdaq Composite Index هر دو در زمان نوشتن این مقاله حدود 1.8 درصد سقوط کردند، زیرا وال استریت در قرمز باز شد.

اگرچه همبستگی بزرگ‌ترین ارز دیجیتال با سهام به پایین‌ترین سطح خود در سال 2022 تا کنون کاهش یافته است، بیت‌کوین همچنان می‌تواند خود را حفظ کند.

BTC/USD trades above $20k. Source: TradingView

همانطور که توسط داده های TradingView نشان داده شده است، BTC/USD در طول روز حدود 20000 دلار در نوسان بود.

با این حال، تعداد کمی آماده بودند تا اعلام کنند که بدترین روزهای هولدرها پشت سر گذاشته شده است.

آکسل کیبر خلاصه شده است به دنبال کنندگان توییتر خود:

این یک بازگشت ضعیف تاکنون بوده است. ادامه نزولی احتمالی دیگر…”

مطالب مرتبط | بیت کوین به زیر 22000 دلار سقوط کرد، آیا تحلیل پیتر برانت هنوز در جریان است؟

به دلیل تلاقی عوامل اقتصاد کلان، مایکل سوپو، اقتصاددان و تحلیلگر معروف، پایین تر از سطح 17500 دلاری ژوئن را پیش بینی کرد.

او گفت: “به هیچ وجه 17.5 هزار دلار پایین ترین قیمت بیت کوین نیست.” اشاره شد.

قبل از هر گونه آزمایش مجدد از پایین ترین سطح چند ماهه فعلی، برخی از افراد فکر می کردند که سطوح حمایت بالاتر باقی خواهد ماند.

حجم معاملات به کمترین میزان از سال 2020 رسیده است

حجم معاملات نقدی و مشتقه در کل بورس کاهش یافته است و بیش از 15 درصد از ماه می کاهش یافته و به بیش از 4.2 تریلیون دلار رسیده است که پایین ترین سطح از ژانویه سال گذشته است. بر اساس آمار جمع‌آوری‌شده توسط CryptoCompare، تنها در ماه ژوئن، به دلیل سقوط بیت‌کوین به پایین‌ترین سطح خود از دسامبر ۲۰۲۰، حجم معاملات Spot تقریباً ۲۸ درصد کاهش یافت و به ۱.۴۱ تریلیون دلار رسید.

میزان مبادلات مشتقات در طول ماه 7 درصد کاهش یافت که پایین ترین سطح از جولای 2021 بود. در صنعت ارزهای دیجیتال، مشتقات نقش مهمی دارند و بیش از نیمی از بازار را به خود اختصاص می دهند.

بیت کوین

Source: Cryptocompare

ناظران بازار معتقدند این الگو با توجه به افت بیت کوین و اتر که هر دو بیش از 70 درصد از بالاترین رکورد خود در سال گذشته سقوط کرده اند، منطقی است. قیمت بیت کوین در 18 ژوئن 15 درصد کاهش یافت و به 17599 دلار رسید که پایین ترین سطح از اواخر سال 2020 است.

مطالب مرتبط | داده ها خرید در کوین بیس را در پشت پمپ بیت کوین پیشنهاد می کنند

Featured image from Pixabay, charts from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا