ارزهای دیجیتال

بیت کوین به 15700 دلار سقوط کرد زیرا بایننس تصاحب FTX را رد کرد – سطوحی که باید تماشا کنید

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت بیت کوین حمایت 18200 دلاری خود را از دست می دهد زیرا قیمت تا منطقه 15700 دلار معامله می شود زیرا بایننس خرید FTX را رد می کند.
  • قیمت BTC همچنان با وضعیت فعلی بازار نزولی به نظر می رسد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت BTC در تمام بازه‌های زمانی ضعیف باقی می‌ماند زیرا قیمت کمی زیر میانگین‌های متحرک نمایی 50 و 200 (EMA) معامله می‌شود.

در دو روز گذشته، بازار ارزهای دیجیتال نامنظم بوده است، به طوری که قیمت بسیاری از آلتکوین‌ها، از جمله بیت‌کوین (BTC) پس از انتشار این خبر مبنی بر اینکه بایننس پس از انجام بررسی‌های لازم، FTX را تصاحب نخواهد کرد، برای بقا در حال مبارزه است. هفته های گذشته شاهد عملکرد خوبی بودیم که قیمت بیت کوین (BTC) از پایین ترین سطح 19200 دلار به 21800 دلار رسید. بیشتر آلت‌کوین‌ها با افزایش بیش از 200 درصدی، از جمله رشد DOGE از منطقه 0.55 دلار به بالاترین سطح 0.15 دلار، با امیدواری بسیاری برای بازیابی بیشتر، روند صعودی دارند. با این حال، این انتظارات به دلیل عدم اطمینان پیرامون بازار ارزهای دیجیتال کوتاه شد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین (BTC) در نمودار هفتگی

هفته گذشته شاهد افزایش بیش از 200 درصدی آلتکوین‌ها در طول 7 روز گذشته بودیم که از حرکت محدود خود خارج شدند، زیرا بسیاری معتقدند امید بیشتری به فضای کریپتو باز می‌گردد.

هفته جدید هنوز شبیه هفته قبل نشده است، زیرا هفته با FUD (ترس از عدم قطعیت و شک) خفه شده است، که منجر به تاثیر منفی روی بسیاری از آلتکوین ها در قیمت شده است زیرا سکه های اصلی تلاش می کنند تا از چیزی که به نظر می رسد رمزنگاری به نظر می رسد سرپا باقی بمانند. پاکسازی

خبر نجات بایننس با تصاحب FTX خوب بود. بااین‌حال، پس از انجام بررسی‌های لازم، بایننس تصمیم گرفت FTX را تصاحب نکند، زیرا این امر بر بازار تأثیر منفی گذاشته است و قیمت بیت‌کوین را در یک حرکت مارپیچ به 15700 دلار پس از از دست دادن پشتیبانی همیشگی خود در سال 2017 در 18500 دلار رساند.

قیمت بیت کوین پس از شکستن به زیر سطح حمایتی که همیشه در طول تاریخ خود داشت، همچنان نزولی به نظر می رسد، که به عنوان یک منطقه تقاضای خوب برای بازی های اصلی که فروش را متوقف می کنند، عمل کرده است. بر اساس گمانه زنی ها، احتمال افزایش مجدد قیمت به 14000 دلار بیشتر است.

مقاومت هفتگی برای قیمت BTC – 17500 دلار.

پشتیبانی هفتگی از قیمت بیت کوین – 15500 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت BTC در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه بیت کوین | منبع: BTCUSDT در Tradingview.com

قیمت بیت کوین در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی ضعیف باقی می ماند زیرا قیمت پس از جهش از آن منطقه به بالای 16600 دلار، بالای حمایت 15500 دلار معامله می شود و قیمت را از روند کاهشی باز می دارد.

اگر قیمت بیت کوین به زیر سطح حمایت موقت شکل گرفته در 15500 دلار برسد، می توانیم شاهد معامله قیمت بیت کوین به منطقه 14000 دلار باشیم.

مقاومت روزانه برای قیمت BTC – 17000 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت BTC – 14000 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا